Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Про затвердження Тимчасового положенняПро затвердження Тимчасового положення про порядок передачі у власність ОСББ прибудинкової території.

 

Про затвердження ПоложенняПро затвердження Положення про взаємодію ОСББ з підприємствами, що надають послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, теплопостачання.

 

Про внесення доповнень до ПоложенняПро внесення доповнень до Положення "Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

 

Зміни тарифуПро коригування тарифу Якимівського ОП "ВОЖКГ та ПО" на послугу з теплопостачання для бюджетних організацій та інших споживачів

 

П’ятдесят перша сесія шостого скликання РІШЕННЯ №2Про доповнення до рішення сесії від 22.01.2015р. №21 «Про пільги щодо сплати земельного податку»

 

П’ятдесят перша сесія шостого скликання РІШЕННЯ №1Про внесення доповнень до Положення «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

 

П’ятдесята сесія шостого скликання РІШЕННЯ № 7, № обьєктам нерухомого майна14Про місцеві податки та збори Якимівської селищної ради на 2015 рік.

Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес обьєктам нерухомого майна в смт. Якимівка.

 

Річний план закупівель на 2015 рікРічний план закупівель на 2015 рік

 

Про встановлення ставок акцизного податкуПро встановлення ставок акцизного податку

 

Про встановлення ставок єдиного податкуПро встановлення ставок єдиного податку

« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 51 52 »