Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рішення 57 сесії 6 скликання від 30.07.2015р. № 4


                                           

 

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

П»ЯТДЕСЯТ  СЬОМА  СЕСІЯ    ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 30 липня 2015р.                                                                           № 4                                                                                                                                                                          

смт. Якимівка

Про затвердження Положення

про порядок переведення на

позабалансовий облік багатоквартирних

житлових будинків, які розташовані

на території смт Якимівка

 

 

На виконання розпорядження  голови обласної  державної  адміністрації від  1407.2014 № 329 «Про затвердження Плану  реформування  житлово-комунального  господарства Запорізької  області  на  2014-2015  роки»  та  листа  Департаменту  житлово-комунального  господарства  та  будівництва  від 18.11.2014 № 4082/08  «Про виконання Плану реформування житлово-комунального господарства Запорізької області на 2014-2015 роки», на підставі методичних рекомендацій Якимівської райдержадміністрації щодо розроблення Положення про порядок переведення на позабалансовий облік багатоквартирних житлових будинків, які розташовані на території

смт. Якимівка, керуючись Конституцією України,  Законом України                                «Про приватизацію державного житлового  фонду», Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

 

          1. Оприлюднити через районну газету „Слово трудівника” або сайт селищної ради матеріали, пов’язані з розглядом Положення про порядок переведення на позабалансовий облік багатоповерхових  житлових будинків, які розташовані на території смт. Якимівка та протягом місяця з дня опублікування приймати пропозиції та зауваження .

         2. Затвердити Положення про порядок переведення на позабалансовий облік багатоповерхових  житлових будинків, які розташовані на території смт. Якимівка. (Додається).

                   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та благоустрою (голова – Скляров Р.В.).

 

            

           Якимівський селищний голова                              М.Є. Чишко

 

Погоджено: юрист с/р Самофалов С.А.

 

                                       

                                                                               Додаток № 1

                                                                                           до рішення сесії Якимівської

                                                                                           селищної ради № 4 від 30.07. 2015р

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок переведення на позабалансовий облік багатоквартирних житлових будинків, які розташовані на території смт Якимівка

 

1. Положення про порядок переведення на позабалансовий облік багатоквартирних житлових будинків, які розташовані на території смт. Якимівка (далі – Положення) розроблено на підставі Конституції України,                                             Законів України  «Про приватизацію державного житлового  фонду». Дане Положення визначає загальний порядок і встановлює особливості та процедуру переведення на позабалансовий облік багатоквартирних житлових будинків. 
2. Приватизація житлового фонду (далі - приватизація) - це   відчуження   квартир  (будинків),  житлових  приміщень  у гуртожитках,  призначених  для  проживання сімей та одиноких осіб, кімнат  у  квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше  наймачів,  та  належних  до  них  господарських  споруд  і приміщень  (підвалів,  сараїв і т. ін.) житлового фонду на  користь  громадян України.
3. Передача у    власність   громадян   житлових   приміщень   у гуртожитках здійснюється  з  одночасною  передачею  їм  у  спільну сумісну   власність  допоміжних  приміщень  (приміщень  загального користування).
4. Власники  квартир  багатоквартирних  будинків та житлових приміщень  у  гуртожитку  є  співвласниками допоміжних приміщень у будинку   чи   гуртожитку,   технічного   обладнання,   елементів зовнішнього  благоустрою  і  зобов'язані  брати участь у загальних витратах,   пов'язаних   з   утриманням  будинку  і  прибудинкової території   відповідно   до  своєї  частки  у  майні  будинку  чи гуртожитках.  Допоміжні  приміщення  (кладовки,  сараї  і  т. ін.) передаються  у  власність  квартиронаймачів  безоплатно  і  окремо приватизації не підлягають.

5. До комунальної власності територіальної громади смт Якимівка відноситься житловий фонд, який не знаходиться в державній та приватній власності.

6. Позабалансові рахунки призначені для узагальнення інформації про наявність і рух цінностей, що не належать підприємству, але тимчасово перебувають у його користуванні, розпорядженні або на зберіганні (об'єкти оперативної (операційної) оренди основних засобів, матеріальні цінності на відповідальному зберіганні, переробці, комісії, монтажі).

7. Підлягає переведенню на позабалансовий облік весь приватизований житловий фонд разом з допоміжними приміщеннями у будинку чи   гуртожитку,   технічним   обладнанням,   елементами зовнішнього  благоустрою, який вираховується пропорційно від житлової площі приватизованих приміщень.

 

Підготував: спеціаліст 1 категорії селищної ради Савенко С.Л.