Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РІШЕННЯ від 22 травня 2013 р. № 52


ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 травня 2013 р. № 52
Про Порядок та графік поливу зелених насаджень у літній період


З метою рівномірного розподілу питної води по смт. Якимівка в літній період, забезпечення водопостачання для поливу зелених насаджень селища на період із 01 травня по 01 жовтня 2013 року, враховуючи технічні можливості Якимівського ОП «ВОЖКГ та ПО», відповідно до Водного кодексу України, Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, керуючись підпунктом 1 пункту "а" статті 30, частиною другою статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И В:


1. Встановити графік використання води на полив садів, городів, присадибних ділянок, квітників, інших зелених насаджень, розташованих на території смтЯкимівка, населенням, підприємствами, установами, організаціями при умові наявності лічильника обліку споживання холодної води або квитанції, що підтверджує оплату за полив з 01 травня по 30 вересня 2013 року з 2200 до 0600 години.
2. Затвердити Порядок використання води на полив садів, городів, присадибних ділянок, квітників, інших зелених насаджень на території смтЯкимівка (додається).
3. Секретарю виконкому селищної ради Савенко Н.М. оприлюднити текст даного рішення у засобах масової інформації та на офіційному сайті селищної ради.
Селищний голова М.Є.Чишко


Додаток
до рішення виконкому
Якимівської селищної ради
від 22.05.20013р. №52ПОРЯДОК
використання води на полив садів, городів, присадибних ділянок, квітників, інших зелених насаджень, розташованих на території смтЯкимівка, населенням, підприємствами, установами

1. Дозволити використання води на полив садів, городів, присадибних ділянок, квітників, інших зелених насаджень, розташованих на території смтЯкимівка:
- абонентам з лічильниками обліку споживання, які зареєстровані в абонентському відділі Якимівського ОП «ВОЖКГ та ПО»;
- абонентам без лічильників обліку споживання, які склали додаткову угоду з Якимівським ОП «ВОЖКГ та ПО» згідно з нормами водоспоживання.
При безобліковому споживанні питної води на полив абонент зобов’язаний подати в Якимівське ОП «ВОЖКГ та ПО» заявку – розрахунок на планову площу поливу та здійснювати оплату згідно з розрахунком.
2. Заборонити використання питної води на полив садів, городів, присадибних ділянок, квітників, інших зелених насаджень, розташованих на території селища:
- абонентам без лічильників обліку споживання, які не надали заявки в Якимівське ОП «ВОЖКГ та ПО» на розрахунок споживання води на поливну площу ;
- підприємствам і організаціям, у яких відсутні лічильники обліку;
- шляхом приєднання труб, шлангів до вуличних водорозбірних колонок.
В разі виявлення факту самовільного приєднання, на порушника складається акт, і розрахунок здійснюється згідно з пунктом 3.3 „Правил користування системами центрального комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України”, враховуючи пропускну спроможність труби вводу при швидкості руху води в ній 2 м за сек. в дії з повним наповненням протягом 24 годин за добу.
3. При використанні питної води на полив всупереч вимогам пункту 2 – п.п 2.1 та 2.2 даного „Порядку...”, на абонента складається акт і протокол, як установлений факт. При цьому, обсяг води на полив розраховується з застосуванням норми використання питної води на полив за період полива або, в разі неспроможності встановити термін поливу, за один місяць. Сплата за використану воду, здійснюється згідно зі складеним актом, вказаним у пункті 3 „Порядку...” по діючому тарифу протягом десяти днів з дати одержання рахунку.
4. Акти та рахунки на оплату надаються абоненту або направляються наказним повідомленням для здійснення сплати за використану воду.
5. При невиконанні порушниками вимог „Порядку...” або при повторних порушеннях складені матеріали направляються до суду згідно з чинним законодавством (ст.1551 КУпАП).Секретар виконкому Н.М.Савенко