Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

10 сесія 7 скликання від 15.07.2016р.


У К Р А Ї Н А

ЯКИМІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Якимівського району  Запорізької області

                                   Десята сесія сьомого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                   № 18

смт. Якимівка              

15 липня 2016 р.   

«Про затвердження Програми забезпечення

селищного матеріального резерву для запобігання

та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного

та природного характеру та їх наслідків на 2016 рік»

 

Розглянувши лист начальника Якимівського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області Погорілого М.С. від 11.07.2016р. № 168 щодо фінансової підтримки ДПРЧ-23 та проект  Програми забезпечення селищного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на 2016 рік, з метою підвищення боєздатності Державної пожежно-рятувальної частина № 23 ГУ ДСНС України у Запорізькій області, яка обслуговує територію Якимівської селищної ради, керуючись п.22 та 27 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст.82, 85, 86 та 91 Бюджетного кодексу України, Якимівська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити  Програму забезпечення селищного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на 2016 рік (додається).

 

2. Доручити Якимівському селищному голові Захарову М.І. укласти договір, передбачений Програмою з ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Якимівської селищної ради з питань планування, бюджету та фінансування (голова комісії –

Файденко О.М.)   

 

 

Якимівський селищний голова                                                                             М.І.Захаров    

 

«Затверджено»

Рішенням 10 сесії сьомого скликання

Якимівської селищної ради

№ 18 від  15 липня 2016 року

 

 

ПРОГРАМА

забезпечення селищного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків

на 2016 рік

 

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ

1. Обґрунтування Програми.

2. Цілі Програми.

3. Вирішення проблемних питань щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків.

4. Етапи виконання Програми.

5. Механізм реалізації Програми.

5.1. Методи виконання програмних завдань;

5.2. Фінансове забезпечення Програми;

5.3. Виконавці Програми.

6.Очикувані кінцеві результати виконання Програми.

 

1.Обгрунтування Програми. 

 

Програма забезпечення селищного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків

на 2016 рік (надалі Програма), розроблена на підставі Кодексу цивільного захисту України, державної цільової соціальної програми «Розвитку цивільного захисту»,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст. 82, 85, 86 та 91 Бюджетного Кодексу України  та відповідних загальнодержавних, обласних та районних програм.

 

 

2.Цілі Програми

 

На державну пожежно-рятувальну частину № 23 ГУ ДСНС України у Запорізькій області покладено обов’язки з попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, рятування людей Якимівської селищної ради,  виконання рятувальних робіт при стихійних лихах та безпосередня участь в ліквідації їх наслідків

Вирішення зазначених питань потребують значних матеріальних ресурсів.

Нажаль, економічний стан України, не дає можливості фінансування ДСНС Україні, і, як наслідок ДПРЧ-23, у повному обсязі, що приводить до відсутності паливно-мастильних матеріалів, застарілої матеріально-технічної бази як то пожежного та аварійно-рятувального спорядження, засобів індивідуального захисту особового складу та засобів зв’язку що спотворює умовам недостатнього:

 • забезпечення особової і майнової безпеки громадян та юридичних осіб під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характерів;
 • виявлення, попередження і розкриття злочинів і адміністративних правопорушень у сфері пожежної і техногенної безпеки;
 • гасіння пожеж та ліквідації їх наслідків;
 • проведення профілактичної роботи щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки;
 • проведення нагляду за станом пожежної та техногенної безпеки підприємств, установ, організацій, закладів відпочинку та оздоровлення;
 • ліквідацію вибухонебезпечних предметів, тощо.

Виходячи з наведеного, ціллю Програми є надання фінансової допомоги для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення профілактики виникнення пожеж та аварій, громадської безпеки при виникненні надзвичайних ситуацій, вирішення питань щодо матеріально-технічного забезпечення 23 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області, яка обслуговує територію Якимівської селищної ради.

 

 

3. Вирішення проблемних питань щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків.

 

Вважаючи досить складне фінансове становище держави, єдиним способом вирішення проблемних питань щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків є залучення додаткового цільового фінансування ДПРЧ-23 ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Враховуючи зацікавленість Якимівської територіальної селищної громади у вирішенні зазначених питань, а також у межах діючого законодавства, зокрема Бюджетного Кодексу України єдино можливим додатковім джерелом фінансування Програми є надання Якимівською селищною радою цільових субвенції ГУ ДСНС України у Запорізькій області з метою забезпечення ДПРЧ-23 необхідними матеріалами, запчастинами та обладнанням для підвищення її боєздатності.

Зазначені проблемні питання можливо вирішити через:

- укладання Якимівською селищною радою  на підставі цієї Програми договору з ГУ ДСНС України у Запорізькій області щодо виділення щорічної цільової субвенції, порядку її використання, звітності та відповідальності сторін договору;

- встановлення жорсткого контролю за надходженнями та видатками коштів субвенції з   метою   запобігання   їх   нецільового використання.

 

4.Етапи виконання Програми

 

Виконання програми складається з підготовчого циклу та етапів безпосереднього виконання.

Підготовчим циклом є:

- безпосередньо затвердження цієї Програми сесією Якимівської селищної ради ;

- передбачення та включення субвенції при формуванні та затверджені бюджету Якимівської селищної ради в 2016 році у сумі 10,000 грн;

- укладання відповідного договору між Якимівською селищною радою та ГУ ДСНС України у Запорізькій області;

Безпосередньо виконання Програми передбачається у два етапи:

            -  перерахування субвенції на рахунок ГУ ДСНС України у Запорізькій області;

            - встановлення контролю за цільовим використанням субвенції;

            - повернення, у разі невикористання, коштів на рахунок Якимівської селищної

            ради.

 

 

5.Механізм реалізації програми   

 

Механізм реалізації Програми передбачає насамперед: координацію заходів з виконання Програми;

- об'єднання зусилля та інтересів Якимівської селищної ради, ГУ ДСНС України у Запорізькій області та ДПРЧ-23;

- на підставі договору укладеному між Якимівською селищною радою та ГУ ДСНС України у Запорізькій області передбачити умови та цілі використання субвенції.

 

5.1.Методи виконання програмних завдань

 

Реалізація Програми передбачає;

- передбачення бюджетом Якимівської селищної ради надання субвенції;

- укладання Якимівською селищною радою договору з ГУ ДСНС України у Запорізькій області;

 

5.2. Фінансове забезпечення програми

 

Фінансування Програми здійснюється за рахунок бюджету Якимівської селищної ради.

З метою забезпечення фінансування Програми необхідно у 2016 році передбачати бюджетом Якимівської селищної ради виділення субвенції у сумі 10 тис. грн.:

 

5.З.Виконавці програми

 

Координацію усіх дії, пов'язаних з виконанням Програми покласти на виконавчий комітет та планово-бюджетну комісію Якимівської селищної ради.

Безпосереднім виконавцем Програми визначити виконавчий комітет Якимівської селищної ради.

Відповідальними особами за фінансове забезпечення програми визначити заступника селищного голови з фінансових питань – головного бухгалтера Привальцеву Т.А.

Контроль за виконанням Програми покласти на Якимівського селищного голову Захарова М.І. та планово-бюджетну комісію Якимівської селищної ради.

 

6.Очикуваня кінцеві результати виконання Програми.

 

Очікувані кінцеві результати виконання Програми: забезпечення ДПРЧ-23 ГУ ДСНС України у Запорізькій області, яка обслуговує територію Якимівської селищної ради рятувальним обладнанням, запасними частинами та паливно-мастильними матеріалами для попередження негативних наслідків та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 

 

ЯКИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА   РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ  ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ

ДЕСЯТА СЕСІЯ     СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                            

РІШЕННЯ  

 

від  15 липня 2016 року                                                                                  № 20

Про надання дозволу на укладання договору

оренди  комунального майна

 

                 З метою врегулювання господарських відносин щодо використання об’єктів  комунальної  власності територіальної громади  Якимівської селищної ради, вдосконалення організації договірно-майнових відносин, керуючись п.31 ч.1  ст.26,  п. 4,5 ст.60  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 16 статті 7 Закону України «Про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності» та п.5.8 Порядку  проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади Якимівської селищної ради, затвердженого рішенням двадцять другої сесії шостого скликання від 30.08.2012р. №1, беручи до уваги протокол №2 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громад Якимівської селищної ради від 06 липня 2016р., Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

 

                                          В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити протокол №2 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громад Якимівської селищної ради від 06 липня 2016р. (додається).

 

 1. Визнати єдиного учасника ТОВ «Акімжилсервіс» переможцем конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна, а саме: цілісних майнових комплексів з наданими земельними ділянками:

-         центральна котельня (вул.Меліораторів,5а);

-         котельня №1 (вул.Центральна,42);

-         котельня №3 (вул.Центральна,73).

 1. Надати дозвіл на укладання договору оренди вищевказаних об’єктів комунального майна з обов’язковим виконанням конкурсних пропозицій терміном на 2 роки 11 місяців з дня проведення конкурсу.

 

 

 

 

Якимівський  селищний голова                                                   М.І.Захаров

 

 

                                      Якимівська селищна рада

                          Якимівського району Запорізької області

                                Десята сесія сьомого скликання

 

                                                         РІШЕННЯ                         

                                                                                                    № 21

 

Від 15.07.2016р.

смт. Якимівка

Про розгляд клопотання

ДНЗ «Ластівка»

 

 

                     Розглянувши клопотання завідувачки ДНЗ «Ластівка»

Тупіциної Т.А.  про внесення доповнень до Статуту ДНЗ «Ластівка», затвердженого рішенням тридцять шостої сесії Якимівської селищної ради п’ятого скликання від 30.09.2009р. № 18, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

 

                         ВИРІШИЛА:

.

 1. Викласти у новій редакції Статут ДНЗ «Ластівка», затверджений рішенням тридцять шостої сесії Якимівської селищної ради п’ятого скликання від 30.09.2009р. № 18, у зв’язку зі змінами, а саме:

 

              - в розділі І. «Загальні положення»,пункт 1.1 після слів «… громади

                 Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області»

                 доповнити словами: «та є неприбутковою організацією»;

               - додати зміни у пункті 1.2 у назві вулиці: замість слова «Леніна» читати «Центральна»;

               - розділі I доповнити пунктом 1.13, який викласти у такій редакції: «Заклад не маючи на

                 меті одержання прибутку, тобто є неприбутковою юридичною особою,що визначено

                 у пункті 133.4 ст.133 Податкового кодексу України;

               - розділ ХІІ «Реорганізація або ліквідація дошкільного закладу» доповнити пунктом 12.4,

                 який викласти у такій редакції: «У разі ліквідації такої організації, її активи мають бути

                 передані іншій, або кільком іншим неприбутковим організаціям відповідного виду, або

                 зараховані до доходу бюджету, якщо інше не передбачене законом, що регулює

                 діяльність відповідної неприбуткової організації».

 

      

    

 

 

           Якимівський селищний голова                              М.І. Захаров

 

 

 

                                      Якимівська селищна рада

                          Якимівського району Запорізької області

                                 Десята сесія сьомого скликання

 

                                                         РІШЕННЯ    № 23

 

Від 15.07.2016р.

смт. Якимівка

Про розгляд листа директора

культурно-спортивного

комплексу «Скіф»

 

 

                     Розглянувши лист директора культурно-спортивного

комплексу «Скіф» Жеребець кого Д.С. щодо внесення змін до штатного розпису КСК «Скіф» у зв’язку з виробничою необхідністю, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

 

                         ВИРІШИЛА:

 

                      1.  Внести зміни до штатного розпису культурно-спортивного

    комплексу «Скіф», а саме у зв’язку з виробничою

    необхідністю ввести:

 • 0,5 ставки художнього керівника;
 • 0,5 ставки організатора масових заходів.

 

 1. Заступнику селищного голови з фінансових питань -

     головному бухгалтеру Привальцевій Т.А. внести відповідні

     зміни до штатного розпису КСК «Скіф».

 

 

 

 

 

 

 

           Якимівський селищний голова                              М.І. Захаров

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      Якимівська селищна рада

                          Якимівського району Запорізької області

                                 Десята сесія сьомого скликання

 

                                                         РІШЕННЯ         

                                                                                                 № 24

Від 15.07.2016р.

смт. Якимівка

Про внесення змін до Правил

благоустрою смт. Якимівка.

 

 

 

                     У зв’язку з розірвання договорів у сфері житлово-комунальних послуг з Якимівським ОП «ВОЖКГ та ПО» та укладення договорів з

ТОВ «Акімжилсервіс», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

 

                         ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести доповнення до Правил благоустрою смт. Якимівка, затвердженого рішенням одинадцятої сесії Якимівської селищної ради  шостого скликання від 22.09.2011р. № 5, а саме:

 

- у п.2.2 II розділу Правил Благоустрою замість слів 

«Якимвське ВОЖКХ та ПО» читати «ТОВ «Акімжилсервіс»»;

- у п.9.1 IX розділу Правил Благоустрою замість слів 

«орендне підприємство Якимвське ВОЖКХ та ПО» читати «ТОВ «Акімжилсервіс»»;

- у п. 9.17  IX розділу Правил Благоустрою замість слів 

«Якимвським ВОЖКХ та ПО» читати «ТОВ «Акімжилсервіс»»;

- у п. 9.19  IX розділу Правил Благоустрою замість слів 

«орендне підприємство Якимвське ВОЖКХ та ПО» читати «ТОВ «Акімжилсервіс»»;

 

      

   

 

 

           Якимівський селищний голова                              М.І. Захаров