Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали 22 сесії 7 скликання від 25.05.2017р.


                                 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять другої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання

                                 від 25.05.2017 року

2. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

3. Про розгляд подання прокуратури.

Доповідач: Кузнєцова Н.С., секретар селищної ради.

4. Про розгляд місцевих податків та зборів Якимівської селищної ради на 2018 рік.

5. Про встановлення ставок єдиного податку на 2018 рік.

6. Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік.

7. Про порядок та норматив відрахування частини прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до місцевого бюджету Якимівської селищної ради на 2018 рік.

Доповідач: Тіхтілова О.В., спеціаліст 1 категорії селищної ради.

8. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Альохіну С.С.

9. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність гр. Колесниковій Т.Є.

10. Про надання у власність земельної ділянки гр. Глибіній С.В.

11. Про надання у власність земельної ділянки гр. Кушнір С.Р.

12. Про внесення змін до рішення сесії Якимівської селищної ради № 11 від 27.04.2017 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бичковій О.Б."

13. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність гр. Коробкову С.В.

14. Про внесення змін до рішення сесії Якимівської селищної ради № 9 від 21.10.2016 року "Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для обслуговування будинку побуту Якимівській районній раді Запорізької області"

15. Про перегляд орендної плати.

16. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для розміщення комплексу будівель та споруд гр. Єфімову П.В.

17. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.. Чайкіну В.Г.

Доповідач: Михайлов І.Г., спеціаліст 1 категорії селищної ради.

                             ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

              ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

             ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                         РІШЕННЯ № 2

від 25.05.2017р.

смт.Якимівка

Про затвердження розпоряджень селищного голови.

Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

Затвердити розпорядження селищного голови: №45 від 14.04.2017р. "Про посилення заходів щодо недопущення занесення та запобігання розповсюдження збудника африканської чуми свиней з неблагополучних зон на територію Якимівської селищної ради.", №46 від 19.04.17р. "Про надання права підпису на фінансових документах", №47 від 20.04.17р. "Про внесення змін до місцевого бюджету селищної ради", №48 від 24.04.17р. "Про звільнення з роботи", №49 від 24.04.17р. "Про відбування стягнення", №50 від 25.04.17р. "Про внесення змін до місцевого бюджету селищної ради", №51 від 28.04.17р. "Про звільнення з роботи", №52 від 28.04.17р. "Про тимчасовий прийом на роботу", №53 від 10.05.17р. "Про відбування стягнення", №54 від 12.05.17р. "Про скликання двадцять другої сесії Якимівської с/р сьомого скликання", №55 від 15.05.17р. "Про утворення комісії по обстеженню підвального приміщення будинку №131 по вул.Широка", №56 від 16.05.17р. "Про скликання першого пленарного засідання двадцять другої сесії Якимівської с/р сьомого скликання", №57 від 18.05.17р. "Про внесення змін до місцевого бюджету селищної ради".

Якимівський селищний голова                                   М.І. ЗАХАРОВ

Підготовлено: Кузнєцова Н.С., секретар с/р

Узгоджено: Самофалов С.А., юрист с/р

                                ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

               ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

              ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                        РІШЕННЯ № 3

від 25.05.2017р.

смт.Якимівка

Про розгляд подання прокуратури

Розглянувши подання керівника Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області К. Бандури від 04.05.2017р. № 1.3-4298 вих. – 17 (наш вхідний номер 447 від 05.05.2017р.) щодо здійснення контролю з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів постійними депутатськими комісіями, на виконання вимог розділів IV, V Закону України «Про запобігання корупції», керуючись ч. 2 ст. 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Здійснення контролю за дотриманням вимог частини першої ст. 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», надання селищному голові, секретарю, депутатам селищної ради консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками, покласти на постійною депутатську комісією депутатської діяльності і етики, регламенту, законності, правопорядку, гласності та зв’язку з громадськістю.

Якимівський селищний голова                                     М.І. ЗАХАРОВ

Підготовлено: Кузнєцова Н.С., секретар с/р

Узгоджено: Самофалов С.А., юрист с/р

                                    Якимівська селищна рада

                       Якимівського району Запорізької області

                      Двадцять друга сесія сьомого скликання

                                                                        РІШЕННЯ № 7

Від 25.05.2017 р.

Про порядок та норматив відрахування

частини прибутку (доходу) комунальних

підприємств, що вилучається до місцевих

бюджетів по Якимівської селищної ради на 2018 рік.

Відповідно до пункту 20 статті 43, статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 пункту 9 статті 69 Бюджетного Кодексу України, Якимівська селищна рада вирішила:

1. Оприлюднити через районну газету „Слово трудівника” або сайт селищної ради матеріали, пов’язані з розглядом норматив відрахування частини прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до місцевого бюджету Якимівської селищної ради на 2018 рік та протягом місяця з дня опублікування приймати пропозиції та зауваження .

2. Встановити, що в 2018 році відрахування частини прибутку (доходу) здійснюється підприємствами, установами, організаціями, що перебувають у спільні власності сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад (комунальній власності) Якимівського району, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, управління якими здійснює Якимівська селищна рада, у розмірі 10 відсотків чистого прибутку.

3. Відрахування частини прибутку (доходу) здійснюється підприємствами за результатами фінансово-господарської діяльності звітного періоду. Підприємства комунальної власності розраховують частину чистого прибутку (доходу), виходячи з установленого даним рішенням нормативу, та подають розрахунок до Державної фіскальної служби разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку у строки, встановлені для подання декларації з податку на прибуток підприємств.

4. Визначена відповідно до п.1 цього рішення частина прибутку (доходу) сплачується в строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств і зараховується на відповідний рахунок з обліку надходжень до загального фонду місцевого бюджету, відкритий у відділенні Управління державної казначейської служби України.

5. Інформацію про нарахування та сплату частини прибутку (доходу) комунальні підприємства щоквартально подають Якимівський селищній раді.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань економічного розвитку, планування, бюджету, фінансування та регуляторної політики (голова – Файденко О.М.).

Якимівський селищний голова                                     М.І. Захаров

Підготовлено: Тіхтілова О.В., спеціаліст 1 категорії

Узгоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

                                   ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                   ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                  ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                           РІШЕННЯ № 8

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної ділянки

для будівництва індивідуального

гаражу гр.. Альохіну С.С.

Розглянувши заяву громадянина Альохіна Сергія Сергійовича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою для будівництва індивідуального гаражу, керуючись ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12.121.122 Земельного Кодексу України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати громадянину Альохіну Сергію Сергійовичу дозвіл на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, що знаходиться за адресою смт. Якимівка, вул. Центральна (в районі будинку 91), орієнтованою площею 0,0028 га, з послідуючим надання земельної ділянки у власність.
  2. Зобов’язати громадянина Альохіна С.С. надати проект відведення на затвердження до Якимівської селищної ради в термін не пізніше 12 місяців. При ненаданні проекту відведення в зазначений термін, рішення втрачає чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, вирішення земельних спорів та інженерного забезпечення території /голова комісії Карягін П.І./

Якимівський селищний голова                                      Захаров М.І.

Погоджено: Самофалов С.А.

Вик. Михайлов І.Г.

                               ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

               ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

              ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                        РІШЕННЯ № 9

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про затвердження проекту із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

та надання її у власність гр. Колесниковій Т.Є.

Розглянувши проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 28.04.2017 року НВ-2303092102017, заяву гр. Колесникової Тамари Євгенівни керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12.118.120.121.125.126 Земельного Кодексу України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу:

· Колесниковій Тамарі Євгенівні – 0,0049 га по вул. Комунальна смт. Якимівка.

2. Передати громадянці Колесниковій Тамарі Євгенівні у власність земельну ділянку, для будівництва індивідуального гаражу, площею 0,0049 га, кадастровий номер 2320355100:01:001:0222, яка розташована за адресою смт. Якимівка, вул. Комунальна, за рахунок земель житлової і громадської забудови Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.

3. Зобов’язати громадянку Колесникову Тамару Євгенівну..:

3.1. Оформити в термін не пізніше 6 /шести/ місяців право власності на вищевказану земельну ділянку згідно діючого законодавства.

3.2. Виконувати обов’язки землекористувачів згідно ст.91 ЗКУ.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, вирішення земельних спорів та інженерного забезпечення території /голова комісії Карягін П.І./

Якимівський селищний голова                                           Захаров М.І.

Погоджено: юрист с/р С.А.Самофалов

вик. Михайлов І.Г.

                                   ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                  ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                    РІШЕННЯ № 10

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про надання у власність

земельної ділянки гр. Глибіній С.В.

Розглянувши технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, заяву гр. Глибвної Світлани Володимирівни, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності № 6748331 від 24.07.2013 року, та витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-2303042772017 від 13.04.2017 року, керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12.118.120.125.126 Земельного Кодексу України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

1. Передати громадянці Глибіній Світлані Володимирівні у власність земельну ділянку, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських: будівель і споруд, площею 0,1500 га, кадастровий номер 2320355100:01:005:0166, яка розташована за адресою смт. Якимівка, вул. Визволителів Якимівки, 193, за рахунок земель житлової і громадської забудови Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.

2. Зобов’язати громадянку Глибіну С.В.:

2.1. Оформити в термін не пізніше 6 /шести/ місяців право власності на вищевказану земельну ділянку згідно діючого законодавства.

2.2. Виконувати обов’язки землекористувачів згідно ст.91 ЗКУ.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, вирішення земельних спорів та інженерного забезпечення території /голова комісії Карягін П.І./

Якимівський селищний голова                                        Захаров М.І.

Погоджено: юрист с/р С.А.Самофалов

вик. Михайлов І.Г.

                                  ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                  ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                  ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                               РІШЕННЯ № 11

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про надання у власність

земельної ділянки гр. Кушнір С.Р.

Розглянувши заяву гр. Кушнір Сергія Ростиславовича, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності № 84637102 від 10.04.2017 року, та витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-230304732017 від 05.05.2017 року, керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12.118.120.125.126 Земельного Кодексу України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

1. Передати громадянину Кушнір Сергію Ростиславовичу у власність земельну ділянку, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,1500 га, кадастровий номер 2320355100:01:002:0302, яка розташована за адресою смт. Якимівка, вул. Зелена, 114, за рахунок земель житлової і громадської забудови Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.

2. Зобов’язати громадянина Кушнір С.Р.:

2.1. Оформити в термін не пізніше 6 /шести/ місяців право власності на вищевказану земельну ділянку згідно діючого законодавства.

2.2. Виконувати обов’язки землекористувачів згідно ст.91 ЗКУ.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, вирішення земельних спорів та інженерного забезпечення території /голова комісії Карягін П.І./

Якимівський селищний голова                                       Захаров М.І.

Погоджено: юрист с/р С.А.Самофалов

вик. Михайлов І.Г.

                              ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                 ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                     РІШЕННЯ № 12

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про внесення змін до рішення сесії Якимівської

селищної ради № 11 від 27.04.2017 року

"Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) гр. Бичковій О.Б."

Розглянувши заяву громадянки Бичкової Олени Богданівни щодо внесення змін до рішення сесії Якимівської селищної ради № 11 від 27.04.2017 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бичковій О.Б.", керуючись ст.ст.81,116,118,121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25 Закону України «Про землеустрій», Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до рішення сесії Якимівської селищної ради № 11 від 27.04.2017 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бичковій О.Б." а саме: викласти пункт 1 в наступній редакції:

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою смт. Якимівка, вул. Широка, район будинку, 131, орієнтованою площею 0,0036 га, для будівництва індивідуального гаражу гр. Бичковій Олені Богданівні, з послідуючим наданням у власність.

2. Інші пункти рішення № 11 від 27.04.2017 року залишити без змін.

Якимівський селищний голова                               М.І. Захаров

Погодив Самофалов С.А.

Вик. Михайлов І.Г.

                                  ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                 ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                  РІШЕННЯ № 13

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про затвердження проекту із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

та надання її у власність гр. Коробкову С.В.

Розглянувши проект із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 15.05.2017 року НВ-2303128782017, заяву гр. Коробкова Сергія Володимировича керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12.118.120.121.125.126 Земельного Кодексу України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

2. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу:

· Коробкову Сергію Володимировичу – 0,0026 га по вул. Пушкіна, смт. Якимівка.

2. Передати громадянину Коробкову Сергію Володимировичу у власність земельну ділянку для будівництва індивідуального гаражу, площею 0,0026 га, кадастровий номер 2320355100:01:007:0328, яка розташована за адресою смт. Якимівка, вул. Пушкіна, за рахунок земель житлової і громадської забудови Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.

3. Зобов’язати громадянина Коробкова С.В.:

3.1. Оформити в термін не пізніше 6 /шести/ місяців право власності на вищевказану земельну ділянку згідно діючого законодавства.

3.2. Виконувати обов’язки землекористувачів згідно ст.91 ЗКУ.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, вирішення земельних спорів та інженерного забезпечення території /голова комісії Карягін П.І./

Якимівський селищний голова                                       Захаров М.І.

Погоджено: юрист с/р С.А.Самофалов

вик. Михайлов І.Г.

                                  ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                    ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                    ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                      РІШЕННЯ № 14

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про внесення змін до рішення сесії

Якимівської селищної ради № 9 від

21.10.2016 року "Про надання дозволу

на розробку проекту відведення земельної ділянки

для обслуговування будинку побуту

Якимівській районній раді Запорізької області"

Розглянувши лист Якимівської районної ради Запорізькою області про внесення змін до рішення Якимівської селищної ради № 9 від 21.10.2016 року, керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..,123 Земельного Кодексу України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

  1. Внести зміни до рішення сесії Якимівської селищної ради № 9 від 21.10.2016 року "Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для обслуговування будинку побуту Якимівській районній раді Запорізької області", а саме: викласти п.п. 1,2 в наступній редакції:

1. Надати Якимівській районній раді Запорізької області в особі Комунальногго підприємства "Якимівське бюро технічної інвентаризації" дозвіл на розробку технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки для обслуговування будинку побуту орієнтованою площею 0,1400 га в межах смт. Якимівка, вул.. Молодих Патріотів, 7, з послідуючим наданням земельної ділянки в постійне користування;

2. Зобов’язати Якимівську районну раду Запорізької області в особі Комунального підприємства "Якимівське бюро технічної документації" представити технічну документацію по встановленню (відновленню) меж на затвердження до Якимівської селищної ради в термін не пізніше 12 місяців. При непредставленні техніної документації в зазначений термін, рішення втрачає чинність

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, вирішення земельних спорів та інженерного забезпечення території /голова комісії Карягін П.І./

Якимівський селищний голова                                       Захаров М.І.

Погоджено: юрист с/р С.А.Самофалов

вик. Михайлов І.Г.

                                ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                  ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                              РІШЕННЯ № 15

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про перегляд орендної плати

Розглянувши заяву громадянки Панковець Наталі Вікторівни про прохання переглянути відсоткову ставку орендної плати за земельну ділянку, керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..,123 Земельного Кодексу України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

1. Переглянути відсоткову ставку орендної плати за земельну ділянку, що знаходиться за адресою смт. Якимівка, вул. Центральна, 188, цільовим призначенням для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. площею 0,1977 гп, кадастровий номер 2320355100:10:001:0007, яка знаходиться в користуванні громадянки Панковець Наталі Вікторівни на підставі договору оренди земельної ділянки від 24.06.2016 року, зареєстрованого в Державному пеєстрі речових прав на нерухоме майно за номером 965197423203, а саме зменшити відсоткову ставку орендної плати з 7% відсотків до 4%.

2. Доручити Якимівській селищній раді переглянути відсоткову ставку орендної плати через рік після прийняття даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, вирішення земельних спорів та інженерного забезпечення території /голова комісії Карягін П.І./

Якимівський селищний голова                                   Захаров М.І.

Погоджено: юрист с/р С.А.Самофалов

вик. Михайлов І.Г.

                                 ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                 ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                              РІШЕННЯ № 16

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної ділянки

для розміщення комплексу будівель

та споруд гр. Єфімову П.В.

Розглянувши заяву громадянина Єфімова Петра Володимировича щодо укладання договору оренди з подальшим викупом земельної ділянки, керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12.121.122,134 Земельного Кодексу України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

4. Надати громадянину Єфімову Петру Володимировичу дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки для розміщення комплексу будівель та споруд, орієнтованою площею 6,5000 га в межах смт. Якимівка, вул.. Богдана Хмельницького, 2, з послідуючим наданням земельної ділянки в оренду.

2. Зобов’язати гр. Єфімова П.В. представити проект відведення на затвердження до Якимівської селищної ради в термін не пізніше 12 місяців. При ненадані проекту відведення в зазначений термін, рішення втрачає чинність;

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, вирішення земельних спорів та інженерного забезпечення території /голова комісії Карягін П.І./

Якимівський селищний голова                                        Захаров М.І.

Погоджено: юрист с/р С.А.Самофалов

вик. Михайлов І.Г.

                                    ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                   ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                  ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                           РІШЕННЯ № 17

від 25.05.2017р.

смт. Якимівка

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських

будівель і споруд гр.. Чайкіну В.Г.

Розглянувши заяву громадянина Чайкіна Василя Геннадійовича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території смт. Якимівка, вул. Зелена, 20, керуючись ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12.121.122 Земельного Кодексу України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати громадянину Чайкіну Василю Геннадійовичу дозвіл на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою смт. Якимівка, вул. Зелена, 20, орієнтованою площею 0,1500 га, з послідуючим надання земельної ділянки у власність.
  2. Зобов’язати громадянина Чайкіна В.Г. надати проект відведення на затвердження до Якимівської селищної ради в термін не пізніше 12 місяців. При ненаданні проекту відведення в зазначений термін, рішення втрачає чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, вирішення земельних спорів та інженерного забезпечення території /голова комісії Карягін П.І./

Якимівський селищний голова                                     Захаров М.І.

Погоджено: Самофалов С.А.

Вик. Михайлов І.Г.