Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про скликання сесії


                    
УКРАЇНА
ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Голови Якимівської селищної ради

від 20 лютого 2018 р.                                                                               № 32

Про скликання третього пленарного засідання
третьої сесії Якимівської селищної ради
сьомого скликання

Відповідно до частини четвертої ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати друге пленарне засідання третьої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання 23 лютого 2018  року о 10-00 в приміщенні КЗ «Якимівська дитяча музична школа» (вул. Центральна, 36) з наступним порядком денним:

76. Про підсумки виборів депутата по виборчому окрузі № 16 Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області (Якимівська селищна виборча комісія).
77. Про внесення змін до рішення третьої сесії Якимівської селищної ради від 05.01.2018 № 33 «Про  бюджет  об`єднаної  територіальної громади  Якимівської селищної ради  на 2018 рік» (Єманова).
78. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Якимівської селищної ради на 2018 рік. (Єманова).
79. Про внесення змін до штатних розписів закладів культури (Цуркіна).
80. Про надання дозволу на придбання копм`ютерного обладнання (Тіхтілова).
81. Про внесення змін до рішення третьої сесії Якимівської селищної ради від 14.02.2018 № 49 «Про затвердження актів прийому – передачі комунального майна з спільної власності територіальних сіл, селищ Якимівського району в особі Якимівської районної ради в комунальну власність Якимівської селищної ради» (Забара).
82. Про затвердження актів прийому – передачі комунального майна з спільної власності територіальних сіл, селищ Якимівського району в особі Якимівської районної ради в комунальну власність Якимівської селищної ради. (Савенко).
83. Про внесення змін до рішення першої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 20.12.2017 № 19 «Про здійснення допорогових публічних запитів у електронній системі «ProZorro». (Нестеренко)
84. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги особам, які опинились у складних життєвих обставинах, на 2018-2020 рр. (Нестеренко)
85. Про затвердження селищної програми соціальної підтримки Почесних громадян смт Якимівка на 2018 рік (Забара).
86. Про затвердження фінансової підтримки 23 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Якимівської об’єднаної  територіальної громади на 2018-2022  роки (Забара).
87. Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і профілактики злочинності на території Якимівської об’єднаної територіальної громади, розвитку матеріально-технічної бази Якимівського відділення поліції Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області на 2018-2019 роки. (Забара)
88. Про затвердження Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Якимівської селищної ради на 2018 рік (Макаров)
 89.Земельні питання.
90. Про розгляд депутатського запиту депутата Маругіна О.О. щодо контролю чисельності безпритульних тварин на території Якимівської селищної ради (Капля).
46. Про затвердження Регламенту Якимівської селищної ради (Громихіна).

Селищний голова                                                               В.М. Громихіна