Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Проекти рішень Першої сесії сьомого скликання другого пленарного засідання від 14.12.2017р.


ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПЕРША  СЕСІЯ   СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Проект  Р І Ш Е Н Н Я

 

від  14 грудня   2017 року                                                             № 6

Про присвоєння рангу  селищному голові

Громихіній В.М.

 

 

 

Керуючись ст.14, ст.15 та ст.21Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

Присвоїти Якимівському селищному голові Громихіній Валентині Миколаївні 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах ІV категорії посад з 05 грудня 2017р. у зв’язку з обранням на посаду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якимівський селищний голова                                       В.М.Громихіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  

УКРАЇНА

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ             

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

14 грудня  2017р.                                                                               № 7

смт. Якимівка

Про реорганізацію сільських рад,

що увійшли до Якимівської селищної ради                                

Якимівської селищної територіальної громади

 

              Керуючись ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст.ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000р. № 419, п. 7 Розділу I Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015р. № 1000/5,  на підставі рішення Якимівської селищної  ради від 01 грудня 2017 р.  № 1 „Про підсумки виборів виборів депутатів Якимівської селищної ради та визнання їх повноважень»,  Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

 

                       ВИРІШИЛА:

 

      1.Розпочати процедуру реорганізації юридичних осіб:

            Володимирівської  сільської ради (ЄДРПОУ 25820342), розташованої за адресою:  

            вул. Миру, 71, с. Володимирівка, Якимівського  району, Запорізької області;

            Горьківської сільської ради (ЄДРПОУ 20480516), розташованої за адресою:  

            вул. Максима Горького, 9, с-ще Максима Горького, Якимівського  району, Запорізької

             області;

            Давидівської сільської ради (ЄДРПОУ 04352055), розташованої за адресою:  

            вул. Сонячна, 27, с. Давидівка, Якимівського  району, Запорізької області;

            Переможненської сільської ради (ЄДРПОУ 04351742), розташованої за адресою:  

            вул. Центральна, 2, с-ще Переможне, Якимівського  району, Запорізької області;

            Радивонівської сільської ради (ЄДРПОУ 04351759), розташованої за адресою:  

            вул. Центральна, 137, с. Радивонівка , Якимівського  району, Запорізької області;

            Розівської сільської ради (ЄДРПОУ 04351972), розташованої за адресою:  

            вул. Черняховського, 37, с. Розівка, Якимівського  району, Запорізької області;

            Таврійської сільської ради (ЄДРПОУ 25490531), розташованої за адресою:  

            вул. Центральна, 13, с. Таврійське, Якимівського  району, Запорізької області;

            Чорноземненської сільської ради (ЄДРПОУ 04351788), розташованої за адресою:  

            вул. Мирна, 4, с. Чорноземне, Якимівського  району, Запорізької області;

Шелюгівської сільської ради (ЄДРПОУ 04351771), розташованої за адресою:  вул. Зої Космодем’янської, 13, с. Шелюги, Якимівського  району, Запорізької області;

шляхом приєднання до Якимівської  селищної ради (ЄДРПОУ 20508999), розташованої за адресою: вул. Молодих Патріотів, 10а, смт. Якимівка, Якимівського  району, Запорізької області).

2.      Якимівська селищна рада є правонаступником прав та обов'язків  Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад з дня набуття повноважень Якимівською селищною радою, обраною Якимівською селищною об’єднаною територіальною громадою.

 1. Утворити дев’ять комісій з реорганізації  Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад згідно Додатку № 1.

 2. Комісіям з реорганізації  Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад у строк до «__» грудня  2017 року провести процедури інвентаризації активів та зобов’язань Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад та підготувати передавальних актів для прийняття на баланс Якимівської селищної ради та її виконавчих органів майна та зобов’язань Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад.
 3. Головам утворених за цим рішенням комісіям з реорганізації забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених планом, та про результати проведеної роботи інформувати постійну комісію з питань економічного розвитку, планування бюджету, фінансування та регуляторної політики.
 4. Якимівській селищній раді забезпечити прийняття майна, активів, управлінських, бухгалтерських документів, зобов’язань від Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад у комунальну власність Якимівської селищної територіальної громади з моменту внесення до ЄДР запису про припинення діяльності Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад.
 5. Провести необхідні дії щодо закриття відповідних рахунків в банках, органах Державного казначейства України, отримання довідок про відсутність заборгованості у Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад та інших дій, необхідних для припинення діяльності органу місцевого самоврядування.
 6. Призначити особою, уповноваженою на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації реорганізації Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад та внесення змін у відомості про Якимівську селищну раду в ЄДР Якимівського селищного голову Громихіну Валентину Миколаївну, паспорт СВ 665298 виданий 24.05.2002р. Якимівським РВ УМВС, ІПН 2375809325, зареєстрований смт. Якимівка, вул. Молодих Патріотів, 27 кв. 25, тел.м. 0679612037.
 7. Якимівському селищному голові забезпечити внесення змін до установчих документів юридичних осіб комунальної форми власності, утворених за рішеннями Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад, які припиняються.
 8. Відповідні установчі документи затвердити на пленарному засіданні Якимівської  селищної ради в строк не пізніше 3 місяців з моменту внесення до ЄДР запису про припинення Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад, що утворили комунальні підприємства, установи, організації.
 9. Визначити відповідальними за внесення змін до ЄДР щодо комунальних підприємств, установ, організацій керівників відповідних комунальних підприємств, установ, організацій.
 10. Якимівському селищному голові забезпечити переоформлення цивільних, господарських договорів, сторонами яких є Володимирівська,  Горьківська, Давидівська, Переможненська, Радивонівська, Розівська, Таврійська, Чорноземненська, Шелюгівська сільські  ради, які зберігатимуть чинність у 2017 та наступних роках.
 11. Якимівському селищному голові забезпечити переведення та звільнення працівників, які займають невиборні посади у Володимирівській,  Горьківській, Давидівській, Переможненській, Радивонівській, Розівській, Таврійській, Чорноземненській, Шелюгівській сільських  радах протягом процесу реорганізації.
 12. Надати повноваження Якимівському селищному голові Громихіній Валентині Миколаївні вносити зміни до комісій з реорганізації Володимирівської,  Горьківської, Давидівської, Переможненської, Радивонівської, Розівської, Таврійської, Чорноземненської, Шелюгівської сільських  рад шляхом видачі розпорядження селищного голови.
 13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, планування бюджету, фінансування та регуляторної політики.

 

 

 

 

        Якимівський селищний голова                                         В.М. Громи хіна