Головне меню

Авторизація


Архів записів

Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали засідання виконкому, запланованого на 14.06.2017р.


ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від 14 червня 2017р.                                                                №

Про заходи протипожежної безпеки

на території Якимівської селищної ради

 

 

 

Заслухавши інформацію _______________про стан протипожежної безпеки на території селища, відповідно до пункту 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, статей 33, 64, 86 Лісового кодексу України, керуючись статтями 33, 38, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

 

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію ________ Якимівського РВ ГУ ДСНС України в Запорізькій області _____________ про стан протипожежної безпеки на території селища взяти до відома.
 2. Затвердити заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах, що належать до комунального майна селищної ради ( додаються).
 3. Відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення заборонити випалювання стерні, пасовищ, ділянок із степовою або іншою природною рослинністю, а також опалого листя, сухої трави у населеному пункті без дозволу органів державного контролю в галузі охорони навколишнього середовища.
 4. Зобов’язати керівників сільськогосподарських об’єктів вжити вичерпних заходів щодо утримання пожежної та пристосованої для цілей пожежегасіння техніки у робочому стані.
 5. У місцях з масовим перебуванням людей під час проведення свят, інших громадських та культурно-масових заходів заборонити використання піротехнічних виробів, а також газового обладнання в кіосках, палатках тощо без погодження органів державного пожежного нагляду.
 6. Контроль за виконанням даного рішення залишити за селищним головою.

Якимівський селищний голова                               М.І.Захаров

Підготовлено: Кузнєцова Н.С., секретар ради

Погоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

Додаток

до рішення виконкому

від 14.06.2017р. №

 

ЗАХОДИ

щодо забезпечення протипожежної безпеки

на об’єктах, що належать до комунальної власності

Якимівської селищної ради

 

 
   

1. Відповідно до вимог чинного законодавства здійснити перевірку протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей (далі – об’єктів), підконтрольних селищній раді, за наслідками яких вжити відповідних заходів реагування.

 

 

2. Керівникам дитячих навчальних закладів селища, директору КЗ «Скіф» вжити заходів щодо забезпечення об’єктів нормованою кількістю первинних засобів пожежогасіння.

 

3. Зобов’язати керівників дитячих навчальних закладів селища, директора КЗ «Скіф» призначити відповідальних осіб за протипожежний стан будівель, приміщень, на яких покласти здійснення контролю за дотриманням протипожежного режиму, справністю електроустановок, вжиття необхідних заходів з усунення недоліків та ретельне проведення оглядів приміщень після закінчення роботи.

 

 

4. Здійснити заходи щодо відпрацювання з обслуговуючим персоналом дитячих навчальних закладів, підпорядкованих комунальних підприємств згідно з планами евакуації людей на випадок виникнення пожежі. У дитячих навчальних закладах провести виховну роботу, спрямовану на запобігання пожежам від дитячих пустощів з вогнем.

 

 

5. Здійснити аналіз стану протипожежного захисту дитячих навчальних закладів, підпорядкованих комунальних підприємств та вжити заходів щодо усунення порушень вимог пожежної безпеки.

   

6. Керівникам дитячих навчальних закладів, директору КЗ «Скіф» привести в працездатний стан системи виявлення та гасіння пожеж, внутрішнього і зовнішнього протипожежного водогону та інших систем водопостачання.

7.Очистити складські та господарські будівлі, горища та підвали, що належать до комунальної власності селищної ради, від легкозаймистих матеріалів, забезпечити утримання виходів і евакуаційних шляхів вільними, заборонити їх захаращування.

 

8.Категорично заборонити спалювання сміття біля будівель та споруд, утилізацію здійснювати тільки у спеціально відведених для цього місцях.

 

 
 
   

Секретар селищної ради Н.С.Кузнєцова

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від 14 червня 2017 р.                                                 №

Про заходи щодо боротьби

з карантинною рослинністю

 

Заслухавши інформацію спеціаліста 1 категорії селищної ради Михайлова І.Г. про заходи щодо боротьби з карантинною рослинністю на території селищної ради, відповідно до ст.ст. 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про карантин рослин», з метою локалізації, ліквідації та попередження подальшого розповсюдження карантинних рослин, бур’янів на території селища та з метою зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення, виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію спеціаліста 1 категорії селищної ради Михайлова І.Г. про заходи щодо боротьби з карантинною рослинністю взяти до відома.

2. Продовжити виконання плану заходів щодо боротьби з амброзією полиннолистною на території Якимівської селищної ради на 2014 – 2018 роки.

3. Покласти відповідальність за механізоване і ручне прибирання, виконання заходів щодо знищення карантинної рослинності та недопущення її розповсюдження на відповідних закріплених та прилеглих територіях:

3.1. на вулицях перед будівлями приватного сектора – на власників цих домоволодінь;

3.2. на прибудинкових територіях – на ТОВ «Акімжилсервіс»;

3.3. на територіях підприємств, установ, закладів, а також прилеглих територіях – на керівників та власників даних підприємств, установ;

3.4. на територіях парків, пам’ятних місць, майданчиків – на селищного голову.

4. Вжити заходи по знищенню бур’янів біля стихійних сміттєзвалищ, пустирів, вздовж лісосмуг, автошляхів, регулярно проводити їх обстеження (травень – серпень).

5. Координацію роботи по виконанню цього рішення доручити землевпоряднику селищної ради Михайлову І.Г.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову.

 

Селищний голова                            М.І.Захаров

 

Підготовлено: Михайлов І.М., спеціаліст І категорії

Погоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

 

 

 

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 14 червня 2017 р.                                      №

Про затвердження заходів

до Дня Конституції України

 

У зв’язку із святкуванням Дня Конституції України 28 червня 2017 року, керуючись пп7 п.«а» ст.32, п.8 ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И В

Затвердити заходи до Дня Конституції України в смт. Якимівка :

 1. Провести урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди Дня Конституції України за участю депутатів всіх рівнів, керівників підприємств, організацій селища - 27 червня 2017 року /РБК/.
 2. Провести в дитячих навчальних закладах бесіди, вікторини, спрямовані на виховання правової культури, висвітлення історії становлення конституційного права, внесення видатних правників у його розвиток /червень 2017р./.
 3. Організувати в музеї, бібліотеках тематичні виставки та культурно-просвітницькі заходи, присвячені Дню Конституції України /червень 2017р./.
 4. Забезпечити святкове оформлення центральної вулиці населеного пункту, підняття в установленому порядку Державного Прапора України, упорядкування об’єктів культурної та історичної спадщини /червень 2017р./.
 5. Забезпечити покладання квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників видатним діячам /червень 2017р./.
 6. Провести розважальну програму для дітей та святковий концерт - 28 червня 2017р. з 18-00.

 

Якимівський селищний голова                  М.І.Захаров

Підготовлено: Кузнєцова Н.С., секретар ради

Погоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради