Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

До уваги населення


До уваги мешканців смтЯкимівка: що робити після перейменування вулиці

Якимівська селищна рада надає роз’яснення , що робити у зв’язку з перейменуванням вулиць на виконання закону про декомунізацію.

Слід зазначити, що труднощів нововведення не принесуть.

Існує поширена думка, що перейменування вулиці приносить багато клопотів і матеріальних витрат. Виникають питання, що роботи з документами мешканцям вулиці, яку хочуть перейменувати, куди їм йти і до кого звертатися.

Щоб ви не блукали між установами та організаціями, ми вирішили надати роз’яснення. Отож:

При зміні назви вулиці громадяни мають поставити у паспорті нову відмітку про реєстрацію

Ця процедура не обмежена в часі. Не треба терміново йти в паспортний стіл, щоб поставити штамп. Перереєстрацію мешканці перейменованих вулиць можуть пройти під час заміни паспорта чи оновлення фотографії. Тобто тоді, коли в людини з’являється необхідність звернутися до паспортиста. Ця процедура є абсолютно безкоштовною.

 Усі документи на майно залишаються чинними

Зміна поштової адреси не є підставою для того, щоб переробляти свідоцтво на право власності. Корективи вносяться лише під час купівлі, продажу нерухомості, оформлення спадщини тощо.

При будь-яких діях з нерухомим майном у витязі з реєстру прав власності вказується колишня адреса, а при оформленні нотаріальних договорів нотаріус вказуватиме нову адресу. Реєстрація проводитиметься вже за новою адресою.

Трохи важчою процедура перейменування вулиці є для юридичних осіб і підприємців

Якщо в установчих документах юридичної особи містяться відомості про її місце реєстрації, така юридична особа повинна внести зміни до установчих документів.

Підприємці мають внести зміни до Єдиного державного реєстру, якщо в інформації про їхню фізичну особу містяться відомості про її місце реєстрації.