Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про зняття карантину в епізоотичного осередку АЧС.


Описание: gerb

              ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови селищної ради

від 20 червня 2017 року №71

смт.Якимівка

Про скасування розпорядження №45 від 14.04.2017 року

« Про посилення заходів щодо недопущення

занесення та запобігання розповсюдження збудника

африканської чуми свиней з неблагополучних зон

на територію Якимівської селищної ради.».

 

Враховуючи зняття карантину в епізоотичного осередку с. Нове Мелітопольського району, на виконання протокольних рішень Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Кабінеті Міністрів України, Запорізької облдержадмінінстрації, Якимівської райдержадмінінстрації з виконання необхідних заходів щодо ліквідації та профілактики африканської чуми, беручи до уваги результати проведення комплексу ветеринарно – санітарних заходів в зоні нагляду на території Якимівського району

 

1. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження селищного голови №45 від 14.04.2017 року « Про посилення заходів щодо недопущення занесення та запобігання розповсюдження збудника африканської чуми свиней з неблагополучних зон на територію Якимівської селищної ради.».

2. Поновити роботу на території селища Якимівка, у тому числі на центральному ринку ПП "Вручий", щотижневу ярмарку сільськогосподарської продукції по вул. М.Патріотів, живими тваринами всіх видів, включаючи птицю, м"ясом та іншими продуктами тваринництва, отриманого від подвірного забою, на умові дотримання ветеринарно – санітарних правил.

3. Дане розпорядження довести до установ, суб"єктів господарювання, діяльність яких пов"язана з обігом тварин та продуктів тваринництва, іншим причетним та зацікавленим особам до відома.

 

 

Якимівський селищний голова       М.І. ЗАХАРОВ