Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови селищної ради №80 від 03.07.2017 р.


Описание: gerb

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови селищної ради

від 03 липня 2017 року №80

смт. Якимівка

« Про організацію ярмарок

у літній сезон».

 

В умовах стабільно високої температури повітря, загрозливої епідеміологічної ситуації з ботулізму та кишкових інфекцій та дотримання необхідних умов і санітарних норм суб’єктами господарювання при проведенні щотижневих сільськогосподарських ярмарок в селищі Якимівка, керуючись ст.№0 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання харчових отруєнь, інфекційних захворювань серед населення району..

 

  1. з 01.07.2017 року по 01.09.2017 року ( у теплий період року) обмежити на щотижневих ярмарках асортимент продукції та реалізацію кремових, кондитерських виробів,студнів, паштетів, заливних з м’яса,риби, млинців та пиріжків з м’ясним, ліверним фаршем, салатів в заправленому вигляді та інших епіднебезпечних харчових продуктів.

2. Реалізацію швидкопсувної продукції, зокрема харчових продуктів м'ясо – рибо – та молокопереробних підприємств на території селища Якимівка, у тому числі на центральному ринку ПП "Вручий", на щотижневому ярмарку сільськогосподарської продукції по вул. М.Патріотів, допускати тільки при наявності у реалізаторів промислового холодильного обладнання у робочому стані та дотриманні температурного режиму реалізації, зазначеного у документах виробника.

3. Дане розпорядження довести до контролюючих установ, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом харчових продуктів тваринництва, іншим причетним та зацікавленим особам, до виконання.

 

 

 

 

Якимівський селищний голова М.І. ЗАХАРОВ