Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Розпорядження селищного голови №45 від 14.04.2017 року


Описание: gerb

               ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови селищної ради

від 14 квітня 2017 року                   № 45

смт.Якимівка

Про посилення заходів щодо недопущення

занесення та запобігання розповсюдження

збудника африканської чуми свиней з

неблагополучних зон на територію

Якимівської селищної ради.

 

Враховуючи епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та заходи, які вживаються для недопущення занесення та розповсюдження збудника АЧС на територію Якимівського району, на виконання протокольних рішень Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Кабінеті Міністрів України, Запорізької облдержадмінінстрації, Якимівської райдержадмінінстрації з виконання необхідних заходів щодо ліквідації та профілактики африканської чуми.

1. Провести облік свиней у селищі Якимівка, що включено до зони захисту від АЧС до 21.04.2017р. та надати інформацію до управління Держпродспожив- служби в Якимівському районі.

2. Провести роботу з попередження власників свиней про заборону продажу, переміщення, вигульного (вільного) утримання та безконтрольного подвірного забою свиней.

3. Заборонити на території селища Якимівка, у тому числі на центральному ринку ПП "Вручий", щотижневу ярмарку сільськогосподарської продукції по вул.М.Патріотів живими тваринами всіх видів, включаючи птицю, м"ясом та іншими продуктами тваринництва, отриманого від подвірного забою.

4. Посилити заходи щодо недопущення торгівлі тваринами та сировиною тваринного походження в невстановлених місцях, проводити постійну роботу щодо ліквідації місць стихійної торгівлі в смт.Якимівка.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

6. Дане розпорядження довести до установ, суб"єктів господарювання, діяльність яких пов"язана з обігом тварин та продуктів тваринництва, іншим причетним та зацікавленим особам до виконання.

 

 

Якимівський селищний голова     М.І. ЗАХАРОВ