Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

засідання виконкому 25.05.2016


ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКИЙ РАЙОН  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання виконкому

від 25 травня 2016 р.

 

1/57  Про підсумки роботи житлово-комунальних служб селища в осінньо-зимовий період 

          2015-2016 р.р. та завдання на опалювальний період 2016-2017 р.р.

Доповідач: Радкевич О.В., начальник виробництва ТОВ «Акімжилсервіс».

2/58  Про підсумки місячника з благоустрою та санітарної очистки території селища.

Доповідач: Захаров М.І., селищний голова.

3/59  Про стан дотримання земельного законодавства з питань плати за користування 

          земельними ділянками комерційного призначення.

Доповідач: Михайлов І.Г., спеціаліст І категорії.

4/60  Про розгляд заяви ТОВ «Шоколад».

5/61  Про звільнення від батьківської плати.

6/62  Про надання дозволу на будівництво.

7/63  Про надання дозволу на реконструкцію.

8/64  Про постановку на квартирний облік.

9/65  Про затвердження переліку посадових осіб, які уповноважені складати протоколи

         про адміністративні правопорушення.

Доповідач: Савенко Н.М., секретар виконкому.

10/66 Про розгляд заяви гр.Лисенка Г.О.

11/67 Про зрізування гілок аварійного дерева.

Доповідач: Мазаєв В.В., спеціаліст І категорії.

12/68 Про подовження терміну розгляду розрахунків тарифів ТОВ «Акімжилсервіс».

13/69 Про встановлення меморіальної дошки.

14/70 Про графік поливу зелених насаджень у літній період в смтЯкимівка.

Доповідач: Савенко Н.М., секретар виконкому.

15/71 Про розгляд скарги.

Доповідач: Захаров М.І., селищний голова.

Секретар виконкомуН.М.Савенко

 

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

            ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 25 травня 2016 р.                                                                            № 57

Про підсумки роботи житлово-комунальних

служб селища в осінньо-зимовий період

2015-2016р.р. та завдання на

опалювальний період 2016-2017р.р.

 

 

                Заслухавши інформацію начальника виробництва ТОВ «Акімжилсервіс» Радкевич О.В. про підсумки роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016р.р. та про хід підготовки до опалювального сезону 2016-2017р.р., виконавчий комітет Якимівської селищної ради зазначає наступне. В селищі своєчасно був розпочатий опалювальний сезон і подано тепло в житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури. Усі об’єкти комунальної інфраструктури функціонували стабільно, всі котельні працювали без зупинок. Аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства, які б призвели до відключення споживачів на тривалий час, не виникало.

              З метою своєчасної та якісної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери   смтЯкимівка  до роботи в осінньо-зимовому  періоді,   для своєчасного виконання робіт керівництвом ТОВ «Акімжилсервіс» розроблено план-графік заходів щодо підготовки до опалювального періоду 2016-2017р.р. Передбачено виконання поточного и капітального ремонтів інженерних мереж, обладнання, споруд и житлових будинків. На підготовку жилого фонду до експлуатації необхідно виконати роботи на суму 442,0 тис.грн. Джерелом коштів на ці цілі  є кошти, що компенсуються  розрахунковим тарифом в сумі 354,2 тис.грн., і кошти, передбачені бюджетом селищної ради в сумі 150 тис.грн.

                По ділянці, що надає послуги з тепло забезпечення, необхідно виконати обсяг робіт на суму 700 тис.грн, джерелом фінансування яких є кошти, що компенсуються розрахунковим тарифом. Планом виконання робіт на 2016 рік по капітальному ремонту основних об’єктів передбачено затрати на суму 2161 тис.грн, селищною радою передбачено видатки на ці цілі у сумі 200 тис.грн. В ході підготовки до опалювального сезону заплановано провести такі заходи: ревізія насосної групи, ремонт допоміжного обладнання, держповірка приборів КІП, заміна та утеплення ділянків теплотраси, поточний ремонт водонагрівачів та теплообмінників.

                По ділянці водопостачання на теперішній час виконується поточний ремонт мереж, колодязів та водорозбірних колонок. Окремими ділянками заплановано заміну водопроводу протяжністю 200 м. ( по вулицях Кооператорів, Паркова, Ювілейна, Молодіжна, Революції, Жовтнева, Квіткова). На виконання заходів щодо підготовки водопроводу  до роботи в осінньо-зимовий період закладено 953,4 тис.грн. По об’єктах водовідведення виконуються роботи по ремонту засувок КНС №2 та №3, ревізія насосних груп, ведеться поточний ремонт будівлі КНС №1 та №2. На каналізаційних мережах проводяться роботи по очистці, ремонту каналізаційних колодязів. На виконання заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період по каналізаційних мережах закладено 427,1 тис.грн. Для капітального ремонту КНС №1, №2 необхідно вишукати 800 тис.грн.

                 Виходячи із вищезазначеного, керуючись  п.1 ч.а ст.30, пп.1,2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою своєчасного та якісного виконання робіт з підготовки житлово-комунального господарства селища до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017рр., виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію  начальника виробництва ТОВ «Акімжилсервіс» Радкевич О.В. про підсумки роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016р.р та про хід підготовки до нового опалювального сезону взяти до відома.

2. Директору ТОВ «Акімжилсервіс» Субботіну В.О. активізувати роботи щодо підготовки котелень, тепломережі та житлового фонду до роботи в опалювальний період 2016-2017р.р. і завершити їх до 1 жовтня 2016 р.

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Савенка С.Л., контроль за виконанням рішення - на селищного голову .

 

 

Селищний голова                                                                    М.І.Захаров

 

Підготовлено: Савенко Н.М., секретар виконкому

Узгоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

 

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 25 травня 2016 р.                                                                               № 58

Про підсумки місячника з

благоустрою території селища

 

                      Заслухавши інформацію селищного голови М.І.Захарова про підсумки проведення в 2016 році місячника щодо благоустрою і санітарної очистки території смтЯкимівка, з метою покращення санітарного стану вулиць селища, територій загального користування, керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію селищного голови М.І.Захарова щодо підсумків місячника щодо благоустрою і санітарної очистки території  смтЯкимівка взяти до відома.

2. Роботу виконавчого комітету селищної ради щодо організації та проведення місячника в селищі визнати задовільною.

3. Заходи щодо впорядкування території селища продовжити протягом поточного року.

4. Звернути увагу керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, жителів селища, що санітарний день ― п’ятниця (щотижня)  є обов’язковими для виконання всім мешканцям селища.

5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Савенка С.Л., контроль за виконанням рішення - на селищного голову .

 

Селищний голова                                                    М.І.Захаров

Підготовлено: Савенко С.Л., заступник селищного голови

Узгоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від  25 травня 2016 р.                                                                                № 59

Про стан дотримання земельного

законодавства з питань плати за

користування земельними ділянками

комерційного призначення на

території смт. Якимівка

 

                    Заслухавши інформацію землевпорядника селищної ради Михайлова І.Г. про стан дотримання земельного законодавства з питань плати за користування земельними ділянками комерційного призначення на території смт. Якимівка, виконавчий комітет Якимівської селищної ради зазначає наступне. Землевпорядником та юристом селищної ради здійснюється постійний контроль за використанням земель комунальної власності. Станом на 01.05.2016 року з Якимівською селищною радою укладено 64 договори оренди землі, згідно з якими очікується одержати приблизно 1302000 грн (1302613,68 грн) орендної плати (у 2015р. – 736737,89 грн). Здійснюється також контроль за поновленням діючих договорів оренди. Більшість суб’єктів господарювання селища вчасно поновлюють договірні відносини, однак окремі з них ігнорують це питання, внаслідок чого селищний бюджет втрачає відповідні кошти. З такими порушниками селищною радою проводиться претензійна робота.

                Враховуючи вищезазначене, керуючись п.б пп.1 ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. ст. 91, 140, 144  Земельного Кодексу України, виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію землевпорядника селищної ради Михайлова І.Г. про стан дотримання земельного законодавства з питань плати за користування земельними ділянками комерційного призначення на території смт.Якимівка взяти до відома.
 2. Землевпоряднику селищної ради Михайлову І.Г. продовжити роботу щодо дотримання вимог законодавства у сфері земельних відносин, раціонального використання земель селищної ради;
 3. Юристу селищної ради Самофалову С.А. взяти на постійний контроль проведення роботи щодо поновлення договорів оренди землі.
 4. Головному бухгалтеру селищної ради Привальцевій Т.А. сумісно з Державною податковою інспекцією постійно контролювати сплату земельного податку суб’єктами господарювання.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову.

 

Якимівський селищний голова                                                    М.І. Захаров

Підготовлено: Михайлов І.М., спеціаліст І категорії

Погоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про стан дотримання земельного законодавства з питань плати за користування земельними ділянками комерційного призначення

на території смт.Якимівка

 

               За останні роки Державою активно проводиться земельна реформа, через це багато змін та доповнень набули такі законодавчі акти як: Земельний кодекс України, порядок ведення Державного земельного кадастру, ЗУ «Про оренду землі» та інші.

     Якимівської селищною радою проводиться роз’яснювальна робота щодо порядку набуття прав на земельні ділянки. Також забезпечується підготовка та внесення на розгляд селищної ради проектів рішень щодо надання у власність, користування  та для інших потреб земель, які знаходяться на території смт. Якимівка, виконання прийнятих селищною радою рішень та інших повноважень відповідно до вимог чинного законодавства України.

Розпочато роботи щодо розробки містобудівної документації «Генеральний план смт. Якимівка Якимівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Якимівка Якимівського району Запорізької області».

Спеціалістами селищної ради постійно проводиться робота із суб’єктами господарювання щодо необхідності оформлення права власності, права оренди на земельні ділянки, які вони використовують на території смт. Якимівка, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Постійно вирішуються земельні спори відповідно до поданих заяв громадян селища, а також в робочому порядку без подання заяв за усними зверненнями.

Боржникам по сплаті орендної плати за користування земельними ділянками в телефонному режимі проводилися нагадування про своєчасну сплату, а також направлялися листи з вимогою погасити заборгованість по орендній платі в найкоротші терміни.

Станом на 01.05.2016 року з Якимівською селищною радою укладено 64 договори оренди землі, згідно з якими очікується одержати приблизно 1302000 грн (1302613,68 грн) орендної плати (у 2015р. – 736737,89 грн).

 

Землевпорядник селищної ради                     І.Г. Михайлов

 

 ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 25 травня 2016р.                                                                           № 60

Про надання дозволу ТОВ «Шоколад»

на розміщення носія зовнішньої реклами

 

                    Розглянувши заяву ТОВ «Шоколад» (м.Запоріжжя, пр.Леніна, буд.104, кв.15; директор Флора Ю.В.) про надання дозволу на розміщення носія зовнішньої реклами , керуючись Законом України „Про рекламу”, Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, п.13 ч.1 ст.30 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки робочої групи з питань розміщення реклами (протокол №2 засідання від 18.05.2016р.) та  погодження  служб району, виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И В :

1. Надати дозвіл терміном на 5 років ТОВ «Шоколад» (м.Запоріжжя) на розміщення  носія  зовнішньої реклами по вул.Курортна  (на роздільній клумбі в районі елеватора).

2. Директору ТОВ «Шоколад» Флора Ю.В.:

 1. ісля отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами укласти короткотерміновий договір про тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу;

     2.2. утримувати місце розміщення реклами у відповідному санітарному стані та      естетичному вигляді, підтримувати рівень благоустрою прилеглої території.

 

Селищний голова                                             М.І.Захаров

 

Підготовлено: Савенко Н.М., секретар виконкому

Узгоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від 25 травня 2016р.                                                                           № 65

Про затвердження переліку посадових осіб,

які уповноважені складати протоколи

про  адміністративні правопорушення

 

        З метою забезпечення законності, а також покращення санітарного стану селища, використання економічних важелів на керівників підприємств, організацій та громадян, які допустили порушення у сфері адміністративних правовідносин, керуючись п. 2 ч. 1 ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити перелік посадових осіб Якимівської селищної ради, які уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення (додаток№1).
 2. Доручити уповноваженим посадовим особам складати протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та направляти на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Якимівської селищної ради.
 3. Секретарю виконкому привести у відповідність до даного рішення посадові інструкції осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення.
 4. Затвердити Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення (додаток №2).
 5. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 28 березня  2011 року №51.
 6. Відповідальність за організацію виконання рішення покласти на секретаря виконавчого комітету селищної ради Савенко Н.М.
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову.

                Селищний голова                                           М.І.Захаров

Підготовлено: Савенко Н.М., секретар виконкому

Погоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради 

Додаток № 1
до  рішення  виконавчого  комітету
№ 65 від 25.05.2016 року

 

ПЕРЕЛІК 
посадових осіб, які уповноважені складати
протоколи про адміністративні правопорушення

 

У відповідності до п.2ч.1 ст.255 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» виконавчий комітет Якимівської селищної ради уповноважує складати протоколи про адміністративні правопорушення наступних посадових осіб:

 • Захаров Микола Іванович, Якимівський селищний голова
 • Михайлов Ігор Геннадійович, спеціаліст І (землевпорядник)
 • Капля Дмитро Олександрович, спеціаліст і категорії ( з питань благоустрою)
 • Мазаєв Віталій Вікторович, спеціаліст І категорії ( з питань благоустрою)

 

 Секретар виконавчого комітету                  Н.М.Савенко

 

 

 

 

Додаток №2

До рішення виконавчого комітету

від 25.05.2016р. №65

 

ІНСТРУКЦІЯ
з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення

1. Загальні положення

1.1. Ця інструкція розроблена відповідно до вимог  Кодексу України про адміністративні правопорушення ( далі – КУпАП) і визначає механізм складання уповноваженими особами Якимівської селищної ради (далі - уповноважені особи) протоколів про адміністративні правопорушення та порядок їх обліку.

1.2. Уповноважені особи складають протоколи про адміністративні правопорушення згідно із ст.255 КУпАП.

1.3. У разі вчинення особою кількох окремих адміністративних правопорушень протоколи складаються щодо кожного з вчинених правопорушень.

Якщо правопорушення вчинено кількома особами, то протокол про адміністративне правопорушення складається на кожну особу окремо.

1.4. Протокол про адміністративне правопорушення та додатки до нього надсилаються до районного, районного у місті (міського, міськрайонного) суду за місцем вчинення адміністративного правопорушення.

1.5. При оформленні протоколу про адміністративне правопорушення і додатків до нього та направленні цих матеріалів до суду слід враховувати, що стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше як через три місяці з дня його виявлення, та у розмірі, передбаченому відповідними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

2. Оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення

2.1. Протокол про адміністративне правопорушення складається українською мовою (додається). Не допускається закреслення чи виправлення відомостей, що заносяться до протоколу, а також внесення додаткових записів після того, як протокол підписаний особою, щодо якої він складений.

2.2. У протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; наявність або відсутність пояснень особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.

2.3. До протоколу додаються копії документів та інші докази, що вказують на обставини та час вчинення правопорушення.

2.4. Особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, має бути ознайомлена з її правами і обов'язками, передбаченими статтею 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 63 Конституції України, про що зазначається у протоколі.

2.5. Особі, щодо якої складається протокол про адміністративне правопорушення, пропонується надати письмове пояснення та зауваження по суті вчиненого правопорушення. Пояснення та зауваження або включаються до протоколу, або додаються до протоколу окремо.

У разі відмови особи, щодо якої складається протокол про адміністративне правопорушення, від надання пояснень та зауважень по суті вчиненого правопорушення, уповноважена особа вносить до нього відповідний запис.

2.6. Свідки адміністративного правопорушення (у разі їх наявності) можуть надати свої письмові пояснення, які також долучаються до протоколу.

2.7. Протокол про адміністративне правопорушення складається у двох примірниках. Другий примірник протоколу під розписку вручається особі, яка притягується до адміністративної відповідальності.

Ознайомлювати з протоколом особу, щодо якої складено такий протокол, можуть уповноважені особи

2.8. У разі, якщо особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, відмовляється від ознайомлення з таким протоколом, або в неї відсутні зауваження щодо змісту протоколу уповноважена особа, що складає протокол, робить про це відповідний запис у протоколі, який засвідчується підписом уповноваженої особи.

2.9.  Уповноважена особа має право запрошувати особу, що притягається до адміністративної відповідальності, з метою отримання пояснень та ознайомлення її з протоколом про адміністративне правопорушення, а також інших осіб для отримання від них усних або письмових пояснень щодо обставин, що перевіряються у справі.

2.10. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягується до адміністративної відповідальності. При наявності свідків протокол може бути підписано також і цими особами.

У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право викласти мотиви свого відмовлення від його підписання, які додаються до протоколу.

2.11. Другий примірник складеного протоколу та копії інших матеріалів, що підтверджують факт вчинення адміністративного правопорушення, рекомендованим листом із зворотним повідомленням про вручення та з описом вкладення протягом 10 календарних днів разом із супровідним листом в конверті з позначкою "особисто" направляються особі, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, у разі якщо вказана особа:

- відмовляється від отримання другого примірника протоколу,

- не з'являється для ознайомлення з протоколом.

Відміткою про вручення другого примірника протоколу про адміністративне правопорушення у цьому випадку є підпис на зворотному повідомленні про вручення, датою вручення є дата, зазначена на цьому повідомленні.

 

3.Облік матеріалів про адміністративні правопорушення

3.1.  Протокол  не пізніше наступного дня після його складання передається Уповноваженою посадовою особою до адміністративної комісії при виконкомі селищної ради, реєструється секретарем адмінкомісії в  Журналі  реєстрації протоколів   про   адміністративні   правопорушення , сторінки якого повинні бути прошнуровані та пронумеровані, а також скріплені печаткою селищної ради та підписом секретаря адміністративної комісії.

3.2.   Журнал   реєстрації  протоколів про  адміністративні  правопорушення зберігається протягом строку, установленого законодавством України.

 

Секретар виконавчого комітету                               Н.М.Савенко

 

Протокол

про адміністративне правопорушення

 

"___" ____________ 20__ року

________________________________________________________________________________  

                                                                                   (місце складання протоколу)

 

Я, ________________________________________________________________________________

(посада, прізвище, ім'я, по батькові уповноваженої посадової особи, яка склала протокол)

 

________________________________________________________________________________

 ________________________________________________________________________________

керуючись статтями 254, 255, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, склав(ла) цей протокол про те, що

________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________  
    (місце, час і суть правопорушення, нормативно-правовий акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення)

 

Відомості про особу, стосовно якої складено протокол:

 

Прізвище, ім'я, по батькові: ________________________________________________________
________________________________________________________________________________

Дата, місце народження: ___________________________________________________________
________________________________________________________________________________

 

Місце проживання, номер телефону _________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
 

Місце роботи, посада _____________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________

 

Документ, що посвідчує особу (вид, серія, номер, ким і коли виданий) _______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
                      (прізвище, ім'я, по батькові особи, яка притягається до адміністративної відповідальності)

 

роз'яснено зміст статті 63 Конституції України, а також його (її) права та обов'язки, передбачені статтею 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення (має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі).

Підпис ____________________________________

Запис про відмову особи, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, від проставлення підпису про обізнаність із зазначеними положеннями Конституції України та Кодексу України про адміністративні правопорушення ______________________________
_________________________________________________________________________________

Підпис уповноваженої особи _______________________________________________________

Пояснення і зауваження щодо змісту цього протоколу (можуть бути додані окремо)  ________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________

Запис про відмову від подання пояснення і зауважень щодо змісту цього протоколу, відмову від підписання протоколу та мотиви такої відмови (можуть бути додані окремо) ____________
_________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________

Підпис уповноваженої особи _______________________________________________________

До протоколу додаються:

1. ______________________________________________________________________________
2. ______________________________________________________________________________  
                                                          (зазначається перелік матеріалів, що додаються до протоколу)

 

Підпис особи, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення та яка отримала один примірник протоколу _______________________________________________

Підпис уповноваженої особи ______________________________________________________

Свідки правопорушення (якщо такі були):

1. ______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
                                                                        (прізвище, ім'я та по батькові; місце проживання)

 

2. ______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
                                                                       (прізвище, ім'я та по батькові; місце проживання)

 

Підписи свідків (якщо такі були):

1.

2.

Уповноважена посадова особа

________________________________________________________________________________
                                                                                       (підпис, прізвище, ініціали)

 

Протокол подається на розгляд до __________________________________________________   
                                                                                                                      

 

 

 

 

Лист - запрошення

для ознайомлення з протоколом та його підписання

 

Шановний(на)  __________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові громадянина)

Вам необхідно з'явитися  ___________________________________________________________________________

(адреса організації, дата)

_____________________________________________________________________________

 

для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення та його підписання, за правопорушення:

_____________________________________________________________________________

(нормативний акт)

____________________________________________________________________________,

 

за яке настає відповідальність  по ч. __________ ст.__________КУпАП.

 

 

 

 

___________________________              __________          _____________________

(посада особи, що склала протокол)        (підпис)     (П.І.Б. особи, яка склала  протокол)

 

 

 

 

Додаток: копія протоколу про адміністративне правопорушення.

 

 

 

Секретар виконкому                        Н.М.Савенко

 

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від 25 травня 2016р.                                                                           № 67

Про  зрізування гілок аварійного дерева

 

 

                Розглянувши акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 12.05.2016р., керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», ст.31, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 12.05.2016р. (додається).

 

2. Доручити спеціалісту І категорії Мазаєву В.В.   організувати роботу щодо   зрізування ствола  та гілок  аварійного дерева, розташованого на зеленій зоні біля будівлі ТАС Бізнесбанку по вул.Центральна,38, згідно з актом обстеження зелених насаджень.

 

 

 

 

 

Якимівський селищний голова                                        М.І.Захаров

 

Підготовлено: Савенко С.Л., заступник селищного голови

Погоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

 

 

 

 

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від 25 травня 2016р.                                                                           № 68

Про  подовження терміну розгляду розрахунків

тарифів ТОВ «Акімжилсервіс»

 

                Розглянувши клопотання комісії селищної ради з питань вивчення тарифів на житлово-комунальні послуги щодо подовження терміну розгляду розрахунків тарифів ТОВ «Акімжилсервіс» у зв’язку з необхідністю доопрацювання матеріалів, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

 

В И Р І Ш И В :

 

 

         Подовжити комісії селищної ради з питань вивчення тарифів на житлово-комунальні послуги термін розгляду розрахунків тарифів, наданих ТОВ «Акімжилсервіс», до чергового засідання виконкому.

 

Якимівський селищний голова                                        М.І.Захаров

Підготовлено: Савенко Н.М., секретар виконкому

Погоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

ЯКИМІВСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня 2016 року                                                                 № 69
Про встановлення
меморіальної дошки                                                                                                         

           Згідно з підпунктом 10) пункту б) статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення  Дегтярьова Едуарда Анатолійовича, учасника АТО, щодо встановлення меморіальної дошки полковнику Щербині Ігорю Івановичу, загиблому учаснику АТО , виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И В:

1. Погодити встановлення  меморіальної дошки на стіні житлового будинку, в якому мешкав Щербина Ігор Іванович, за адресою: смтЯкимівка, вул.Центральна,87 ( на фоні зображення Державного Прапора України).

2. Затвердити текст меморіальної дошки, що додається.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на селищного голову Захарова М.І.

           

Якимівський селищний голова                            М.І.Захаров

 

Підготовлено: Савенко Н.М., секретар виконкому

Погоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                    

Рішення виконавчого комітету 

Якимівської селищної ради

від 25 травня 2016 року №69

 

 

Текст

меморіальної дошки

Щербині Ігорю Івановичу

 

 

«Герої не вмирають, а живуть

В серцях народу України!

полковник

ЩЕРБИНА

ІГОР ІВАНОВИЧ

03.07.1966 – 16.02.2015

Загинув, захищаючи

державний суверенітет та незалежність

УКРАЇНИ

нагороджений орденами

«Богдана Хмельницького ІІІ ступеня»