Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали 18 сесії 7 скликання, запланованої на 26.01.2017р.


Якимівська селищна рада

Якимівського району Запорізької області

Вісімнадцята  сесія  сьомого  скликання

 

Рішення

 

Від  26  січня 2017 року                                                             №   17

смт. Якимівка

Про внесення змін до  місцевого

бюджету на 2017  рік

 

Керуючись п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до листа Управління фінансів Якимівської районної державної адміністрації від 10.01.2017р. № 03-10/16 «Про результати перевірки рішення селищної ради «Про місцевий бюджет на 2017 рік»

Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області  рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до додатків 3,6,7 Рішення  шістнадцятої сесії сьомого скликання від 23.12.2016 № 15 «Про місцевий бюджет на 2017 рік» в частині зміни назв напрямів видатків відповідно до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів /Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 02.12.2014 року № 1195 (зі змінами) шляхом заміни :

0170 0111 Органи місцевого самоврядування на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної  ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів

1010  0910  Дошкільні заклади освіти на Дошкільна освiта

3202  1030  Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів на Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість

6051  0620  Теплові мережі  на Забезпечення функціонування теплових мереж

6052  0620  Водопровідно-каналізаційне господарство  на Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства

6310  0490  Капітальні вкладення  на Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території

 1. Внести зміни до додатку 3 в частині визначення розпорядників коштів по фінансовій підтримці ветеранської організації та видатків на культуру і мистецтво  шляхом виділення  окремими рядками:  

3202  1030  Первинна ветеранська організація смт.Якимівка

4090 0828 Комунальний заклад Якимівської селищної ради «Культурно-спортивний комплекс «Скіф»

з відповідними призначеннями на 2017 рік за вказаними кодами

 

Голова селищної ради                                                                  М.І.Захаров

Підготовлено: Єманова Л.В.,заст.селищного голови з фінанс. Питань - головного бухгалтера селищної ради

Погоджено: Самофалов С.А.,юрист селищної ради

 

                                 ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                                       РІШЕННЯ  № 17

Від 26.01.2016 року.

смт. Якимівка

Про визначення об’єкту та

місця відбування громадських

робіт

                     Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства юстиції України від 19.03.2013р. № 474/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 21.03.2013р. за № 457/22989, ст.56 Кримінального Кодексу України, ст.30 та ст.321-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення , ст.36-39 Кримінально-виконавчого Кодексу України, затверджено таку міру, як громадські роботи, що підлягають виконанню у вільний час (як від навчання, так і від роботи) безоплатних суспільно-корисних робіт, з метою впорядкування, благоустрою, озеленення територій селища, кладовищ, придорожніх смуг, дитячих навчальних закладів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

                                     ВИРІШИЛА:

 1. Рішення № 12 від 28.01.2016 року п’ятої сесії сьомого скликання «Про визначення об’єкту та місця відбування громадських робіт» вважати таким, що втратило чинність.
 2. Визначити місце відбування громадських робіт – територію Якимівської селищної ради.
 3. Визначити об’єктом відбування громадських робіт – Якимівська селищна рада.
 4. Визначити види громадських робіт:
 • благоустрій, озеленення території селища, кладовищ, придорожніх смуг, дитячих навчальних закладів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, прочистка дренажних мереж;
 • утримання в належному санітарному стані територій біля пам’ятників та історичних місць селища;
 • підсобні роботи при проведенні ремонту, обслуговуванню або реконструкції об’єктів соціальної сфери,  дитячих навчальних закладів;
 • знищення бур’янів та карантинної рослинності в межах селища;
 • надання допомоги одиноким громадянам та інвалідам;
 • обрізка, корчування кущів та дерев, викошування газонів та високорослої трави, побілка бордюрів;
 • в осінній період, загрібання опалого листя на території селища та його завантаження до транспортного засобу;
 • в зимовий період, прибирання територій селища та об’єктів соціальної сфери, ДНЗ від снігу та льоду, посипка противоожеледними матеріалами.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконавчий комітет селищної ради.

               

              Якимівський селищний голова                                М.І.Захаров

Підготовлено: Капля Д.О., спеціаліст 1 категорії селищної ради

Узгоджено: Самофалов С.А., спеціаліст 1 категорії, юрист селищної ради

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

від  26.01.2017 р.  

смт. Якимівка                                                                                 № 19

Про затвердження селищної

Програми створення і використання

матеріальних резервів для запобігання,

ліквідації надзвичайних ситуацій

техногенного і природного характеру

та їх наслідків на території Якимівської

селищної ради на 2017-2018 роки

                З метою реалізації державної політики у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного і природного характеру, ліквідації  їх наслідків, забезпечення виконання заходів захисту населення і територій та для проведення спеціальних робіт на території селищної ради відповідно до Закону України «Про захист населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру», ст. 34 Закону України «Про правові засади цивільного захисту», враховуючи постанову КМУ від 29.03.2001р. №308 «Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків», п.22 ч.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного Кодексу України та відповідних загальнодержавних, обласних та районних програм Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму забезпечення селищного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на 2017-2018 роки (додається).

2.  Доручити Якимівському  селищному голові Захарову М.І. укласти договори, передбачені Програмою з ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Якимівським РЕМ ВАТ "Запоріжжяобленерго".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Якимівської селищної ради зпитань планування, бюджету та фінансування /голова комісії Файденко О.М./.

 

          Якимівський селищний голова                       М.І. Захаров

 Підготовлено: Савенко С.Л., заступник селищного голови

                         з питань діяльності виконавчих органів ради

 Погоджено: Самофалов С.А., юрист с/р

 

"Затверджено"

Рішенням 18 сесії сьомого скликання 

Якимівської селищної ради

№ 19    від    26.01.2017 року

 

ПРОГРАМА

забезпечення селищного матеріального резерву для запобігання

та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків

на період 2017-2018 роки

1. Вступ.

         Програма створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Якимівської селищної ради на 2017-2018 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Кодексу цивільного захисту України.

         В основу реалізації програми покладений принцип об’єднання зусиль державних і недержавних органів усіх рівнів для розв’язання проблеми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, з метою екстреного використання їх у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

2. Загальні положення

         Матеріальним резервами є будівельні матеріали, пальне, медикаменти, продовольство, техніка, технічні засоби та інші матеріальні цінності, призначені для проведення невідкладних відновлювальних робіт і заходів, спрямованих на запобігання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків.

         Матеріальні резерви, що використовуються для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків створюються селищною радою для виконання заходів, спрямованих на запобігання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, і надання термінової допомоги постраждалому населенню.

         Резерви створюються виходячи з максимальної гіпотетичної (прогнозованої) надзвичайної ситуації, характерної для селищ, галузі, об’єкта, а також передбаченого обсягу робіт з ліквідації її наслідків.

         Матеріальні цінності, що поставляються до резерву, повинні мати сертифікат відповідності на весь нормативний термін їх зберігання.

         Резерв розміщується на об’єктах, призначених або пристосованих для їх зберігання, а також на складах і базах підприємств, визначених селищною радою, з урахуванням їх оперативної доставки до можливих зон надзвичайних ситуацій.

         Накопичення, зберігання та облік резерву здійснюється за встановленими нормами та відповідно до річних графіків, затверджених головою селищної ради.

         Резерв використовується тільки для:

-      здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій;

-     проведення аварійно-рятувальних та невідкладних відновлювальних робіт;

-     ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків;

-     ліквідації наслідків надзвичайних подій з метою попередження переростання у надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру;

У разі недостатньої наявності резерву чи повного його використання, керівництво селищної ради звертається до районної державної адміністрації з проханням щодо залучення резервів вищого рівня.

         Відпуск матеріально-технічних цінностей з резерву здійснюється за розпорядженням селищного голови.

         Відповідальність за створення та накопичення резерву, контроль за його наявністю, станом та використанням покладається на керівників підприємств, установ та організацій, визначених селищною радою.

         Якимівська селищна рада здійснює методичне керівництво і контроль за створенням, зберіганням, використанням та поповненням матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

3. Обґрунтування необхідності розроблення та реалізації Програми.

         Державна політика України у сфері захисту населення і території від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру базується на вимогах Кодексу Цивільного захисту України,  ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного Кодексу України та відповідних загальнодержавних, обласних та районних програм. Спрямованого на створення безпечних умов проживання людей на територіях, захисту об’єктів виробничого і соціального призначення, довкілля від надзвичайних ситуацій.

         Аналіз природних процесів за минулі роки показує, що в смт. Якимівка мають місце екстремальні метеорологічні явища (град, зливи, повені, снігові замети, пожежі в екосистемах, аварії електричних мереж), що можуть спричинити надзвичайні ситуації місцевого рівня. В окремих випадках вони набувають масштабного характеру і завдають значних збитків господарствам, населенню та регіону в цілому. Бурі, урагани, смерчі територією району проходять з періодичністю 1 раз на 5 років. В разі різкого танення снігового покриву в зимово-весняний період на території селищної ради можливі ускладнення повеневої обстановки. Про необхідність проведення на території селищної ради протипаводкових робіт свідчать значні збитки, що наносяться паводковими водами господарствам селищної ради. Крім того, є низка факторів, які сприяють виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру. До них належать: недотримання правил пожежної і техніки безпеки на виробництві та в побуті, недостатнє матеріально-технічне забезпечення виробництва та впровадження заходів щодо запобігання небезпечним техногенним явищам, низький рівень культури виробництва, свідомості громадян тощо. Виходячи з наведеного, ціллю Програми є надання фінансової допомоги для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення профілактики пожеж та аварій на електричних мережах селища, громадської безпеки при виникненні надзвичайних ситуацій, вирішення питань щодо матеріально-технічного забезпечення 23 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Якимівського РЕМ  ВАТ "Запоріжжяобленерго", які обслуговують територію Якимівської селищної ради.

4. Мета і основні завдання Програми

         Програма розрахована на довгостроковий період. Спрямована на створення матеріального резерву для забезпечення безпечних умов проживання населення на території селищної ради , захист матеріальних і культурних цінностей та довкілля, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

         Мета Програми  - забезпечення захисту населення, території  від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

         Програма спрямована на досягнення взаємопов’язаних цілей, а саме:

-   визначення обсягів та джерел фінансування для створення матеріальних резервів;

-   здійснення заходів з накопичення та поповнення матеріальних резервів за встановленими нормами;

-   встановлення порядку зберігання та обліку резервів на пристосованих об’єктах;

-   здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій;

-  ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків;

-  проведення невідкладних відновлювальних робіт;

 

                              5. Фінансове забезпечення Програми.

                  Фінансування Програми здійснюється за рахунок бюджету Якимівської селищної ради. З метою забезпечення фінансування Програми необхідно у бюджеті на  2017 рік передбачити кошти у сумі 10 тисяч грн., у 2018 році  передбачити кошти у сумі  10 тисяч грн.                    

                 Накопичення необхідних резервів за встановленими нормами та матеріально-технічних ресурсів, які були використані під час ліквідації надзвичайної ситуації, проводитиметься у межах асигнувань, передбачених на реалізацію програми під час формування місцевого бюджету, а у разі необхідності – за рахунок видатків, затверджених шляхом внесення змін до бюджетів в установленому законодавством порядку.

 

                                6. Методи виконання програмних завдань

 

                 Реалізація Програми передбачає:

- передбачення бюджетом Якимівської селищної ради надання субвенції;

- укладання Якимівською селищною радою договорів з ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Якимівським РЕМ ВАТ "Запоріжжяобленерго".

 

                                7. Виконавці Програми

 

                    Координацію усіх дії, пов'язаних з виконанням Програми покласти на виконавчий комітет та планово-бюджетну комісію Якимівської селищної ради.

                    Безпосереднім виконавцем Програми визначити виконавчий комітет Якимівської селищної ради.

                     Відповідальними особами за фінансове забезпечення Програми визнати заступника селищного голови з фінансових питань - головного бухгалтера Єманову Л.В.

                     Контроль за виконанням Програми покласти на Якимівського селищного голову Захарова М.І. та планово-бюджетну комісію Якимівської селищної ради.

 

                       8. Кінцеві результати виконання Програми.

                      Очікувані кінцеві результати виконання Програми: забезпечення ДПРЧ-23 ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Якимівського РЕМ, які обслуговують територію Якимівської селищної ради, паливно-мастильними матеріалами для попередження негативних наслідків та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 

         Заступник селищного голови                              С.Л. Савенко 

 

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                              РІШЕННЯ  № 20

 

Від 26.01.2017                                          

смт. Якимівка

Про Програму «Підтримки

Статутної діяльності Якимівської районної

організації Товариства Червоного Хреста України

на 2017 рік

 

На підставі п.22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та підтримання Статутної діяльності Якимівської районної організації Товариства Червоного Хреста України, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізькій області

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму «Підтримки Статутної діяльності Якимівської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017 рік» (далі Програма). (Додається).

2. Виконкому селищної ради забезпечити виконання показників Програми та програмних заходів.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань регулювання соціальних відносин, роботи з молоддю, культури і спорту.

 

           Якимівський селищний голова                         М. І. Захаров

Підготовлено: Мазаєв В.В., спеціаліст І категорії селищної ради

Узгоджено: Самофалов С.А., спеціаліст І категорії -  юрист селищної ради

 

Програма

підтримки Статутної діяльності

Якимівської районної організації

Товариства Червоного Хреста України

на 2017 рік

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Програму підтримки Статутної діяльності Якимівської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017 рік (далі – Програма) розроблено відповідно до Законів України «Про Товариство Червоного Хреста України», «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристалу в Україні».

Товариство керується в своїй діяльності Конституцією України, чинним законодавством України та Статутом Товариства Червоного Хреста України.

В основу Програми покладено пропозиції щодо підтримки діяльності організації в смт. Якимівка, яка проводить свою роботу згідно зі статутними завданнями. У Якимівський районній організації Товариства Червоного Хреста України (далі – Товариство) функціонують 1 первинна організацій, які нараховують 2500 членів Товариства.

Товариство виконує свої завдання, виходячи з основоположних принципів міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця: гуманності, неупередженості, нейтральності, незалежності, добровільності, єдності, універсальності. Для виконання статутних завдань організація співпрацює з Якимівською районною державною адміністрацією, Якимівською районною радою, КЗОЗ «Якимівська центральна районна лікарня», КЗОЗ «Якимівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Якимівською районною радою Запорізької області, Якимівською селищною радою, Якимівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та іншими підприємствами, організаціями й установами району.

ІІ. МЕТА ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

Основною метою діяльності Товариства є надання медико-соціальної допомоги незахищеним верствам населення – самотнім непрацездатним громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, інвалідам, багатодітним та неповним сім’ям, дітям-сиротам, дітям вулиці, біженцям, мігрантам, постраждалим від природних і техногенних катастроф. Товариство проводить санітарно-профілактичну роботу, навчає населення навичкам надання першої допомоги, організовує безоплатне донорство, поширює знання про міжнародне гуманітарне право, допомагає громадянам у розшуку та відновленні родинних зв’язків, сприяє попередженню захворювань, зміцненню здоров’я та соціального благополуччя людини, вихованню та формуванню здорового способу життя.

ІІІ. ПРОГРАМНІ ЗАХОДИ

- попередження захворювань та збереження здоров’я громадян;

- збереження активної життєвої позиції людей похилого віку;

- підвищення рівня санітарно-гігієнічних, медичних знань усіх категорій мешканців смт. Якимівка;

- полегшення догляду за лежачими хворими вдома;

- залучення громадян до лав донорів;

- підготовка населення до надання першої медичної допомоги;

- заохочення дітей та молоді до участі в діяльності Товариства.

IV. ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, а також з інших джерел, не заборонених законодавством України.

V. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Реалізація Програми сприятиме:

- виконанню програмних завдань Товариства у повному обсязі;

- підвищенню ролі діяльності Якимівської районної організації Товариства Червоного Хреста України у громадському житті селища;

- покращанню співпраці Якимівської районної організації Товариства Червоного Хреста України з державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями соціального захисту громадян похилого віку та інвалідів.

VI. РОЗРАХУНОК

обсягів фінансування Програми підтримки Статутної діяльності Якимівської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017 рік

№ з/п

Назва заходу

Обсяг

фінансування,

тис. грн

1.

Фінансування видатків на підтримку Якимівської районної організації Товариства Червоного Хреста України

11,712

 

Селищний голова                                                                                  М.І.Захаров

 

                                    ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

           РІШЕННЯ         

                                                                            № 21

 

Від 26.01.2017р.                                       

смт. Якимівка

Про розгляд заяви

гр. Пономаренка А.А.

         Розглянувши заяву гр. Пономаренка Артура Анатолійовича, що мешкає за адресою: смт. Якимівка, вул. Меліораторів, 8/68, про скасування рішення № 8 від 29.11.2012 «Про визначення дня та місця проведення щотижневого сільськогосподарського ярмарку в смт. Якимівка», у зв’язку незабезпеченням безпеки як пішоходів, так і водіїв транспортних засобів. З метою стабілізації ціновою ситуації на ринку продуктів харчування в селищі Якимівка, враховуючи дані моніторингу середніх роздрібних цін на основні види продовольчих товарів в торгівельній мережі, керуючись п.п. 8 п. а ч. 1 ст. 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізькій області

В И Р І Ш И Л А:

 1. Відмовити гр. Пономаренку Артуру Анатолійовичу в скасуванні рішення № 8 від 29.11.2012 «Про визначення дня та місця проведення щотижневого сільськогосподарського ярмарку в смт. Якимівка».

          2.  Виконавчому апарату селищної ради посилити контроль за безпекою

     руху пішоходів та водіїв під час проведення щотижневого

     сільськогосподарського ярмарку в смт. Якимівка.

 1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

           Якимівський селищний голова                         М. І. Захаров

Підготовлено: Мазаєв В.В, спеціаліст 1 категорії селищної ради

Узгоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради  

         

 

                                    Якимівська селищна рада

                         Якимівського району Запорізької області

                           Вісімнадцята сесія сьомого скликання

                                                         РІШЕННЯ    № 24

Від 26.01.2017р.

смт. Якимівка

Про надання щорічної відпустки

селищному голові Захарову М.І.

 

                          Розглянувши заяву селищного голови Захарова М.І. про надання щорічної відпустки за період роботи з 05.11.2016р. по 05.11.2017р. з 20.02.2017р. та виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, керуючись  Законом України „Про відпустки”, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від

9 березня  2006 р. № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату  органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, рішенням № 13 шістнадцятої  сесії сьомого скликання від 23.12.2016р. „Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів”, Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

                          ВИРІШИЛА:

                        1. Надати щорічну відпустку селищному голові Захарову М.І. за період роботи з 05.11.2016р. по 05.11.2017р. на 30 календарних днів з 20.02.2017р. по 22.03.2017р. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

                        2. Заступнику селищного голови з фінансових питань - головному бухгалтеру селищної ради Ємановій Л.В. виплатити вищезазначену суму з бюджетного рахунку селищної ради.

                        3. Обов’язки селищного голови на час відпустки Захарова М.І. покласти на секретаря селищної ради Кузнєцову Н.С.

 

Якимівський селищний голова                                   М.І. Захаров

Підготовлено: Кузнєцова Н.С., секретар селищної ради

Узгоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради