Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РІШЕННЯ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ (ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)


                    
УКРАЇНА
                        
ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА 
ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я
від 23 лютого 2018 року                   № 86                                         смт Якимівка                                                    

Про затвердження селищної програми 
соціальної підтримки Почесних громадян
Якимівської селищної ради на 2018 рік 

Керуючись п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України» та п. 3 ч. 1 ст. 91 Бюджетного кодексу України, відповідно до рішення тридцять четвертої сесії Якимівської селищної ради шостого скликання від 29.08.13 № 8 «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин смт Якимівка», Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити селищну Програму соціальної підтримки Почесних громадян Якимівської селищної ради на 2018 рік (Додається).
2.    Видатки, пов’язані з проведенням Програми, здійснювати за рахунок коштів, передбачених у селищному бюджеті на 2018 рік на соціальну підтримку Почесних громадян Якимівської селищної ради.
3.    Відділу бухгалтерського обліку та звітності розробити методику надання соціальної підтримки Почесних громадян Якимівської селищної ради на 2018 рік.
4.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров'я та соціальної політики.

Селищний голова                                                         В.М. Громихіна

Забара  М.С. 9-12-51


Затверджено 
рішення третьої сесії 
Якимівської селищної ради 
сьомого скликання
від 23.02.2018 № 86

Селищна програма соціальної підтримки Почесних громадян 
Якимівської селищної ради на 2018 рік

1.    Склад проблеми та необхідність її обґрунтування.
Необхідність вшанування громадян за:
-    вагомий внесок у соціально-культурний розвиток селища,  особливі заслуги перед селищем у галузі промисловості, науки, культури, освіти, охорони здоров’я,  спорту, будівництва, комунального господарства та благоустрою тощо;
-    великі досягнення в професійній діяльності, що сприяли подальшому розвитку селища, зростанню соціально-економічного і науково-технічного потенціалу селища;
-    вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування;
-    суттєвий внесок у захист інтересів селища та його мешканців;
-    активну патріотичну роботу по вихованню молоді, миротворчу, благодійну, милосердну, громадську діяльність на благо селища та його мешканців.
2.    Підстава для розроблення - Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення тридцять четвертої сесії Якимівської селищної ради шостого скликання від 29.08.13 № 8 «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин смт Якимівка».
3.    Мета - вшанування Почесних громадян Якимівської селищної ради, враховуючи їх особисті вагомі внески у розвиток території.
4.    Особи, на яких поширюється дія Програми – громадяни, яким рішенням сесії Якимівської селищної ради або колишніх сільських рад, що увійшли до складу Якимівської селищної ради,  присвоєно звання «Почесний громадянин».
5.    Строки та етапи виконання - Програма виконується протягом 2018 року.
6.    Загальний обсяг фінансування та перелік заходів  програми – 10 000,00 грн.
7.    Ресурсне забезпечення програми - кошти, які передбачено у селищному бюджеті на фінансування селищної програми соціальної підтримки Почесних громадян Якимівської селищної ради.
8.    Організація управління та контролю за ходом виконання програми: Відповідальний виконавець та головний розпорядник — виконавчий комітет Якимівської селищної ради Запорізької області. 
9.    Очікувані кінцеві результати виконання програми:
-    вшанування Почесних громадян Якимівської селищної ради, враховуючи їх особисті вагомі внески у розвиток території;
-    поліпшення умов життя Почесних громадян Якимівської селищної ради.
10.    Контроль за виконанням програми:
Контроль за виконанням програми покладається постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров'я та соціальної політики.