Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РІШЕННЯ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ (ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)


                  

УКРАЇНА

                                              

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 лютого 2018 року                      №  88                                    смт Якимівка                                                   

 

Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і профілактики злочинності на території Якимівської об’єднаної територіальної громади, розвитку матеріально-технічної бази Якимівського відділення поліції Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області на 2018-2019 роки

           

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.ст. 82, 85, 86 та 91 Бюджетного Кодексу України  Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Програму забезпечення публічної безпеки і профілактики злочинності на території Якимівської об’єднаної територіальної громади, розвитку матеріально-технічної бази Якимівського відділення поліції Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області на 2018-2019 роки  (додається).
 2. Фінансовому відділу Якимівської селищної ради забезпечити фінансування Програми за умови наявності вільних коштів.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань депутатської діяльності і етики, регламенту, законності, правопорядку, гласності та зв’язку з громадськістю.

 

 

 

Селищний голова                                                                 В.М. Громихіна

 

Забара М.С. 9-12-51

 

Затверджено

рішення третьої сесії

Якимівської селищної ради

сьомого скликання

від 23.02.2018 № _

 

 

 

 

ПРОГРАМА

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПУБЛІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І  ПРОФІЛАКТИКИ ЗЛОЧИННОСТІ НА ТЕРИОРІЇ ЯКИМІВСЬКОЇ ОБ”ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, РОЗВИТКУ МАТЕРІАЛЬНО – ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ЯКИМІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГУНП В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ  НА 2018 – 2019 РОКИ

 

Якимівка – 2018 р.

 

1. Загальні положення.

Програма забезпечення публічної безпеки і профілактики правопорушень на території Якимівської об’єднаної територіальної громади, розвитку матеріально-технічної бази Якимівського ВП Мелітопольського ВП ГУПН в Запорізькій області (далі - ВП) на 2018 – 2019 роки  (далі – Програма) розроблена відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1209-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року», з метою забезпечення ефективності здійснення узгоджених заходів щодо профілактики правопорушень, удосконалення інформаційно-аналітичного та матеріально – технічного забезпечення профілактичної діяльності.

 Якимівський район  протягом  останніх  років  посідав одне з перших місць в Запорізькій області  по рівню злочинності, кількості правопорушень, зокрема, в майновій сфері та в громадських місцях.

У 2017 році цю негативну динаміку вдалось змінити на краще і тому підтвердження статистичні дані.

За 12 місяців 2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено на 946 злочинів менше ніж у 2016 році (419/1365) при цьому розкрито було 228 злочинів, або більше половини всіх зареєстрованих. Питома вага розкритих злочинів більша ніж у середньому по області (54,4% проти 42,5%).

Переважну більшість скоєних злочинів складали крадіжки. У 2017 році було зареєстровано 264 крадіжки майна громадян, з яких розкрили 122, або в процентному вигляді це 46,2% (у 2016 р. – 13%), по області цей показник становив 37,3%.

Позитивні результати у боротьбі зі злочинністю були досягнуті завдяки оновленню у 2017 році кількома службовими автомобілями, які у порівнянні з 2016 роком значно краще заправляються паливом.

Звичайно, наявність автомобілів, заправлених паливом не є великим важелем у розкритті злочинів, але ці дві складові надважливі у їх профілактиці.

            У 2017 році запрацювали новостворені групи реагування патрульної поліції (далі – ГРПП), у кількості: 2 працівники на 1 службовому автомобілі у дві зміни до 21 години та після 21 години. За 12 місяців 2017 року працівниками ГРПП по гарячим слідам було розкрито 20 кримінальних правопорушень та складено 709 протоколів про адміністративне правопорушення, що на 135 протоколів більше ніж це було у 2016 році, і які були складені усіма службами відділення поліції (574).

 

2. Мета Програми

Метою програми – є реалізація на  території Якимівської об’єднаної територіальної громади державної політики в питаннях законності і правопорядку, оздоровлення  криміногенної  обстановки,  забезпечення профілактики правопорушень, громадської безпеки громадян, захисту їх  законних прав та  інтересів, підвищення ефективності взаємодії між місцевими органами влади і самоврядування з Якимівським ВП, удосконалення інформаційно - аналітичного та матеріально – технічного забезпечення та належна превентивна і профілактична діяльність Якимівського відділення поліції.

 

3. Основні завдання Програми.

3.1. Забезпечення належного захисту конституційних прав та свобод людини, у тому числі їх життя та здоров’я.

3.2. Підвищення рівня матеріального та технічного забезпечення Якимівського ВП.

3.3.Удосконалення методів роботи з розкриття та профілактики правопорушень у тісній співпраці з об’єднаною територіальною громадою;

3.4. Підвищення ефективності реагування працівників поліції на заяви і повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події

3.5. Покращення методів збору, фіксації, дослідження доказової бази, зокрема за порушеннями на дорогах, у громадських місцях, у місцях масового скупчення людей та інше.

 

4. Шляхи та засоби розв’язання проблеми.

4.1. Досягнення цілей Програми забезпечується повним і всебічним розумінням того, що питання безпеки в районі, боротьба зі злочинністю, захист прав і свобод громадян, їх життя та здоров’я – це справа не тільки правоохоронних органів, а й місцевої влади, яка також повинна стояти на сторожі порядку і добробуту мешканців громади. 

 

4.2. З метою належного виконання покладених на місцеву поліцію завдань, повноважень і обов’язків вкрай необхідно вирішити наступні проблеми:

 • придбання паливномастильних матеріалів;
 • поточні ремонти службового автотранспорту;
 • придбання та встановлення на території Якимівської ОТГ засобів якісного відеоспостереження з виведенням архівації у чергову частину Якимівського ВП для можливості цілодобової її перегляду та використання.
 • ремонт  адміністративної будови, у тому числі підвального приміщення (тиру), яке використовується як захисна споруда цивільного захисту громадян.
 • проведення капітального та поточних ремонтів в будівлі ВП для створення більш комфортних умов роботи в ньому, прийому та перебування громадян.

 

5. Фінансове забезпечення Програми.

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок місцевого бюджету Якимівської об’єднаної територіальної громади.

Визначити розпорядником коштів по виконанню Програми Головне управління Національної поліції в Запорізькій області, як єдиного розпорядника всіх бюджетних коштів структурних підрозділів області.

  Обсяг фінансування Програми може уточнюватися в процесі складання проекту бюджету на відповідний рік.                                      

  Розрахунки, орієнтовані обсяги та джерела фінансування обсягів фінансування наведені у додатку до цієї Програми.

 

6. Очікувані результати, ефективність Програми.

        Ефективна превентивна робота працівників поліції ВП призведе до зменшення правопорушень на території Якимівської ОТГ.

 1. З покращенням умов роботи працівників поліції – покращаться й результати їх діяльності при виконанні службових обов’язків, що у свою чергу вплине на рівень довіри населення до місцевої поліції, у тому числі до влади, яка активно сприяла в цьому.
 2. При «боєздатній» поліції місцеві мешканці можуть змінити свої ставлення до служби в поліції та почнуть активніше поповнювати лави Якимівського ВП.

 

Розрахунок орієнтованих обсягів фінансування Програми забезпечення публічної безпеки і профілактики злочинності на території Якимівської об’єднаної територіальної громади, розвитку матеріально технічної бази  Якимівського ВП Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області

на 2018-2019 роки.

 

1. Придбання новітнього устаткування для автоматичної обробки інформації та копіювально-розмножувальної техніки та спеціальної техніки.

            На сьогоднішній день поліцейські в Якимівському відділенні поліції користуються застарілою копіювальною та комп’ютерною технікою, яка не відповідає сучасним вимогам і потребує оновленню, тому для оснащення Якимівського ВП новітнім інформаційно-аналітичним устаткуванням необхідно нове обладнання:

2018 рік – на суму 56000 грн.

2019 рік – на суму 56000 грн.

 

2 Придбання паливно-мастильних матеріалів для утримання та експлуатації автотранспорту.

Всього в Якимівському ВП знаходиться 11 службових автомобілів. В зв’язку з тим, що централізоване забезпечення паливно-мастильними матеріалами є частковим, найважливішим є робота чергової частини та патрульної поліції. Тому просимо забезпечити три службові автомобілі для чергової частини та груп швидкого реагування патрульної поліції.

 • середня потреба 1 автомобіля в пальному на один день 10 літрів бензину. В місяць 300 літрів. За рік один черговий автомобіль потребує – 3600 літрів. В грошовому еквіваленті – це 102600 грн. (з розрахунку, що ціна  пального марки АІ92 в середньому складає 28 грн. 50 коп. за 1 літр). На рік на утримання всього автомобільного парку  потрібно – 10800 літрів на суму 307800 грн. Протягом дії Програми 21600 літрів на суму 615600 грн.,  в тому числі по рокам:

2018 рік – на суму 307800 грн.

2019 рік – на суму 307800 грн.

 

3. Забезпечення безперебійної роботи чергової частини, у тому числі при виникненні надзвичайних ситуацій.

Для забезпечення безперебійної роботи чергової частини ВП, стійкого зв’язку з нею, службової лінії «102» необхідно:

2018 рік: - безперебійне джерело живлення 1 одиниця – 2000 грн.,

 • автономний генератор живлення 1 одиниця 10000 грн.,
 • заміна проводки в черговій частини – орієнтовно 2000 грн.

 

4. Придбання поліцейського однострою.

Формений одяг, це обличчя поліцейського. Так для візуального сприйняття поліцейського оточуючими необхідно його забезпечення зовнішнього вигляду. Комплект форменого одягу – брюки (500 грн.), кітель (450 грн.), сорочка (400 грн.), кашкет (250 грн.) та погони (100 грн.):

2018 рік – 25 компл. на суму – 42500 грн.

 

Разом по рокам: 2018 рік – 420300 грн.

                                                  2019 рік – 363800 грн.

 

 

Начальник Якимівського відділення поліції

Мелітопольського відділу поліції

ГУНП в Запорізькій області

підполковник поліції                                                                                                 О.Л. Лєвін