Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Розпорядження про скликання другого пленарного засідання 3 сесії Якимівської селищної ради 7 скликання


                    
УКРАЇНА
ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Голови Якимівської селищної ради

від 09 лютого 2018 р.                                                                               № 23

Про скликання другого пленарного засідання
третьої сесії Якимівської селищної ради
сьомого скликання

Відповідно до частини четвертої ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати друге пленарне засідання третьої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання 14 лютого 2018  року о 10-00 в приміщенні КЗ «Якимівська дитяча музична школа» (вул. Центральна, 36) з наступним порядком денним:

1.    Про затвердження регламенту Якимівської селищної ради.
2.    Про утворення виконавчого комітету Якимівської селищної ради.
3.    Про затвердження положень про відділи Якимівської селищної ради. (Тіхтілова)
4.    Про затвердження Положення про оплату праці Якимівської селищної ради. (Тіхтілова)
5.    Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Якимівської селищної ради на 2018 рік. (Єманова)
6.    Про затвердження Статутів комунальних підприємств (Селевич)
7.    Про затвердження актів прийому-передачі комунального майна селищної ради. (Савенко)
8.    Про внесення змін до рішення першої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 20.12.2017 № 19 «Про здійснення допорогових публічних запитів у електронній системі «ProZorro». (Нестеренко)
9.    Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги особам, які опинились у складних життєвих обставинах, на 2018-2020 рр. (Нестеренко)
10.    Про затвердження Програми надання соціальних послуг особам, які потребують сторонньої допомоги, на 2018-2020 рр. (Нестеренко)
11.    Про звернення депутатів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області до депутатів Запорізької обласної ради та голови Запорізької обласної державної адміністрації. (Забара)
12.    Про затвердження розпоряджень селищного голови (Забара)
13.    Про затвердження Програми забезпечення проведення заходів з призову на строкову військову службу та призову на військову службу за контрактом до лав збройних сил України на території Якимівської селищної ради на 2018 рік.
14.    Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Науменко О.А.
15.    Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Колодьяновій Ю.А.
16.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її у власність гр. Крегелю М.М.
17.    Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Ляху А.О.
18.    Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність гр. Перелигіну Є.Ю.
19.    Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність гр. Перелигіній Л.С.
20.    Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність гр. Студзінському О.В.
21.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чікіній Н.Ю.
22.    Про затвердження Програми забезпечення матеріального резерву Якимівської об’єднаної територіальної громади для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2018-2022 роки.
23.    Про затвердження перспективного проекту організації створення та функціонування підрозділів місцевих пожежних команд на території Якимівської селищної ради.
24.    Про передачу комунального майна селищної ради в оперативне управління.
25.    Різне


Селищний голова                                                               В.М. Громихіна