Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДО ВІДОМА


За фактами правопорушень 75 запорізьких міндоходівців притягнуто до відповідальності

 

Управління внутрішньої безпеки  Міндоходів у Запорізькій області проводить комплекс заходів, спрямованих на виявлення, попередження та запобігання злочинів, а також корупційних проявів у сфері службової діяльності співробітників територіальних органів  Міндоходів у Запорізькій області.

Проведено 117 службових перевірок за виявленими фактами правопорушень з ознаками складу злочинів, скоєних працівниками територіальних органів Міндоходів у Запорізькій області. До правоохоронних органів області направлено 33 матеріали для вжиття відповідних рішень.

За результатами проведених службових перевірок 61 співробітнику територіальних органів  Міндоходів у Запорізькій області винесені офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки, 75 співробітників притягнуто до відповідальності, у тому числі 10 звільнено. Розпочато 20 кримінальних проваджень відносно працівників територіальних органів Міндоходів у Запорізькій області.

Цьогорік 6 співробітникам територіальних органів Міндоходів у Запорізькій області пред’явлено підозру та направлено звернення до суду з обвинувальним актом.

З метою недопущення посадових злочинів, корупційних дій та інших порушень чинного законодавства з боку співробітників територіальних органів   Міндоходів у Запорізькій області управлінням внутрішньої безпеки  проведено 710 профілактичних заходів, у тому числі прочитано 433 лекції та виступи в колективах, підготовлено 277  публікацій в засобах масової інформації.

 

Оперативні співробітники ГУ Міндоходів поповнили бюджет на 698 тис. гривень

 

За минулий тиждень завдяки повсякденній роботі оперативних співробітників ГУ Міндоходів у Запорізькій області до бюджетів всіх рівнів надійшло 698 тисяч гривень. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 5 кримінальних правопорушеннях, з яких 2 – за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Сума збитків за кримінальними правопорушеннями становить понад 7 млн. гривень. Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 149 тис. грн., з них алкогольних напоїв на суму 117 тис. грн. та тютюнових виробів на суму 32 тис. гривень.

 

Запорізькі оперативники перекрили шлях понад 640 пляшкам фальсифікату

 

Оперативні співробітники ГУ Міндоходів у Запорізької області припинили діяльність "підпільного" цеху з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Цей факт був внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що кваліфікується за ч.3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення підакцизних товарів).

 Із незаконного обігу оперативники вилучили 643 пляшки фальсифікованих алкогольних напоїв, понад 900 літрів спирту, 330 літрів водно-спиртової суміші, готової до розливу та подальшого збуту. Також оперативники конфіскували обладнання, що слугувало для виготовлення та розливу алкогольних напоїв. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 85 тис. гривень.

 

Понад 331 млн. грн. до бюджетів – від плати за землю

 

Саме така сума надійшла до місцевих бюджетів усіх рівнів за вісім місяців поточного року від юридичних та фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 16,5 млн. грн., – зазначила заступник начальника ГУ Міндоходів у Запорізькій області Ірина Ярошевська. – Виконання розпису доходів місцевих бюджетів, затверджених сесіями місцевих рад, забезпечено на 106 відсотків, додаткові надходження склали 18,4 млн. грн.

Працівники ГУ Міндоходів області провели звірки із суб’єктами інформаційного обміну задля своєчасного отримання інформації, необхідної для обчислення і справляння плати за землю. У результаті проведених заходів залучено до оподаткування 50 СГД, де річна сума нарахувань складає 679 тис. грн., загальна площа земельних ділянок – 593,1 га.

До сьогодні існує значна кількість договорів оренди, в яких встановлена річна сума орендної плати за землю не відповідає вимогам чинного законодавства. Втрати місцевих бюджетів від таких договорів становлять 9,5 млн. гривень.

З метою приведення сум орендної плати, визначеної у таких договорах, до законодавчо встановленої норми органи ГУ Міндоходів області направляють пропозиції до органів місцевого самоврядування та прокуратури щодо зміни розміру орендної плати через судові органи. З початку року по 5 договорах оренди рішеннями судових органів змінений розмір орендної плати за землю, річні додаткові надходження складають 185,8 тис. грн.

З метою зменшення податкового боргу органи ГУ Міндоходів області до рад відповідного рівня направляють звернення по суб’єктах господарювання – боржниках щодо вилучення земельних ділянок та перерозподілу їх між платоспроможними платниками. Протягом 8 місяців 2013 року у 6 землекористувачів – боржників вилучено земельні ділянки загальною площею майже 50 гектарів.

 

Запорізькі водокористувачі спрямували до бюджету майже 115 млн. грн.

 

 Протягом восьми місяців 2013 року до Зведеного бюджету 3450 платників збору за спеціальне використання води спрямували 114,9 млн. грн., у тому числі до Державного бюджету – 57,5 млн. грн.

 Як трактує ст. 323 Податкового кодексу України, водокористувачі - це суб'єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи-підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об'єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Протягом 2013 року за результатами проведених звірок по збору за спеціальне водокористування залучено до оподаткування 26 платників.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області