Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Податкова служба інформує


05.02.2014

Посилені сертифікати електронних ключів можна оформити цілком безкоштовно. Вони дають можливість подавати не лише до територіальних органів Міндоходів звітність у електронному вигляді зі свого робочого місця, офісу чи дому, а й до інших контролюючих органів на території України – до органів державної статистики та Пенсійного фонду. Крім цього, такі ключі використовуються для роботи в "Електронному кабінеті платника податків”.

Так, в електронному вигляді до органів Міндоходів можна подавати, звітність із загальнодержавних та місцевих податків і зборів.

За словами заступника начальника – начальника Якимівського відділення  Мелітопольскої ОДПІ  Ірини Михайлової  2013 року в електронному вигляді прозвітували 100 відсотків платників ПДВ, 90 відсотків платників збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, 98 відсотків платників збору за користування радіочастотним ресурсом України та 90 відсотків платників, які використовували реєстратори розрахункових операцій (розрахункові книжки)».

Нагадаємо, що введено в експлуатацію електронний сервіс «Електронний кабінет платника податків». Ним можуть скористатися платники податків - юридичні особи, фізичні особи - підприємці і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, що мають підключений до Інтернету комп'ютер та електронні ключі цифрового підпису.

 Інформаційно-комунікаційний відділ