Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Щодо впровадження електронного сервісу "Електронний кабінет платника податків"


На виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128/2013, Міністерством доходів і зборів України впроваджено електронний сервіс „Електронний кабінет платника податків" (далі - Електронний кабінет платника) та безкоштовне програмне забезпечення „Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до „Єдиного вікна подання електронної звітності" (далі - Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення).

За допомогою Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення платники мають

змогу:

-    формувати не лише податкову звітність, а й звітність до Державної служби статистики України та звітність з єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до Пенсійного Фонду України;

-  накладати електронний цифровий підпис і шифрувати електронні документи;

-   надсилати звітність, яка подається одним суб'єктом господарювання до різних центральних органів виконавчої влади на єдину адресу. Таким чином відпадає потреба в отриманні декількох чинних посилених сертифікатів адресатів звітності;

- автоматичного оновлення програмного забезпечення.

Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення розміщено на веб-порталі Міністерства за адресою: Головна> Електронна звітність> Платникам податків про електронну звітність> Програмне забезпечення> Дослідна експлуатація «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності".

Електронний кабінет платника - це персональне автоматизоване робоче місце платника податків, робота в якому може здійснюватися з будь-якого, підключеного до Інтернету комп'ютера.

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою kpp.minrd.gov.ua або по гіперпосиланню «Електронний кабінет платника податків" на веб-сайті Міндоходів шляхом авторизації за допомогою особистого електронного ключа цифрового підпису.

 

Електронний кабінет платника забезпечує користувачам можливість:

- подання податкової звітності в режимі реального часу; перегляду поданої звітності;

- доступу до інформації про стан їх розрахунків з бюджетом.

 

У випадку виявлення користувачами Електронного кабінету платника збоїв у роботі сервісу, вони можуть самостійно повідомити про такі збої, надіславши повідомлення на електронну адресу: kpp_support@minrd.gov.ua.

Отримати консультації щодо роботи в Електронному кабінеті платника та зі Спеціалізованим клієнтським програмним забезпеченням користувачі можуть за телефонами (044 3230111, 0675550111,0665550111) .