Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

рішення виконкому від 17.02.2016р.


ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 17 лютого 2016р.                                                                       № 19

Про виконання положень Закону України

«Про доступ до публічної інформації» в 2015 р.

              Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Кузнєцової Н.С. про виконання в 2015 році працівниками виконавчого апарату селищної ради положень Закону України «Про доступ до публічної інформації», виконавчий комітет Якимівської селищної ради зазначає наступне. Відповідно до статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право звернутися з запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, він може не пояснювати причини його подання. Статтею 5 Закону визначено шляхи доступу до інформації, а саме: систематичне та оперативне оприлюднення інформації в офіційних друкованих виданнях, на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет, на інформаційних стендах та надання інформації за запитами на інформацію.

         Якимівською селищною радою вживається ряд системних заходів щодо забезпечення виконання даного законодавчого акту.

Рішенням сесії від 26.05.2011р. №5 безпосередню роботу щодо виконання зазначеного законодавчого акту покладено на секретаря селищної ради Кузнєцову Н.С., яка займається збором та узагальненням матеріалів щодо діяльності селищної ради для їх висвітлення на офіційному веб-сайті.

Розпорядженням голови селищної ради від 29 вересня 2015 року №75 затверджено Порядок складання, подання та розгляду запиту на інформацію в Якимівській селищній раді.

У 2015 році на адресу селищної ради надійшов 21 запит на отримання інформації, усі вони від фізичних осіб. Основна тематика стосувалася роботи комунальних служб,  діяльності посадових осіб селищної ради, надання копій документів тощо. На всі запити надано відповіді у встановлені терміни. У випадках, коли селищна рада не володіла запитуваною інформацією, але їй відомо, хто володіє такою інформацією, селищна рада  направляла цей запит протягом двох днів належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

Інформація про діяльність селищної ради може надаватися в усній формі та у вигляді документованої інформації, в тому числі у вигляді електронного документа. Надання публічної інформації про діяльність селищної ради запитувачам інформації, а також розміщення вказаної інформації на веб-сайті селищної ради та інформаційних стендах селищної ради забезпечують працівники апарату селищної ради за відповідними напрямами діяльності.

                З метою належного виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації”, виконавчий комітет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію секретаря селищної ради Кузнєцової Н.С. про виконання в 2015 році працівниками виконавчого апарату селищної ради положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» взяти до відома.

2.Оприлюднити Пам'ятку для запитувачів інформації відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації ” (додається).

3. Працівникам виконавчого апарату селищної ради взяти до уваги, що нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті селищною радою, підлягають обов'язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня підписання документа.

4. Визначити спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, а також надання права запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації  кабінет заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів в будівлі по вулиці М.Патріотів,10а. 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря селищної ради Кузнєцову Н.С.

Якимівський селищний голова                         М.І.Захаров

Підготовлено: Савенко Н.М., секретар виконкому