Головне меню

Авторизація


Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали 18 сесії 7 скликання від 26.01.2017р.


ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                               ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від 26.01.2017р.                                                                                                                                                                                                                №  1

смт. Якимівка

Про роботу виконкому

селищної ради за 2016 рік

 

 

             Заслухавши звіт селищного голови Захарова М.І. про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2016 рік, керуючись п.9 ч.1 ст. 26, п.7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Якимівська селищна рада Якимівського району Запорізької області

 

                                              В И Р І Ш И Л А :

 

1. Звіт про роботу виконавчого комітету Якимівської селищної ради за 2016 рік взяти до відома (додається).

2. Роботу виконкому селищної ради  за 2016 рік визнати задовільною.

3. Виконкому селищної ради в 2017 році звернути увагу на всі недоліки в роботі і    вжити заходи по їх усуненню.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на виконком селищної ради.

 

 

 

Якимівський селищний голова                                             М.І. Захаров

 

Підготовлено: Кузнєцова Н.С., секретар селищної ради

Узгоджено: Самофалов С.А., юрист селищної ради

 

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ЯКИМІВСЬКОГО СЕЛИЩНОЇ РАДИ

за 2016 рік

 

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ !

 ЗГІДНО ЗІ СТ.42 ЗАКОНУ УКРАЇНИ  «ПРО МІСЦЕВЕ  САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ» ТА ВІДПОВІДНО ДО ПЛАНУ РОБОТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОПОНУЮ ВАШІЙ УВАЗІ ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЇЇ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТА ПРО СВОЮ РОБОТУ ОСОБИСТО, НА ПОСАДІ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ Я НЕ ЗМОЖУ ПОКИ ЩЕ БАГАТО СКАЗАТИ – ПРОЙШЛО ЩЕ ДУЖЕ МАЛО ЧАСУ З ТОГО МОМЕНТУ, ЯК МЕНІ БУЛО НАДАНО ДОВІРУ ПРЕДСТАВЛЯТИ ІНТЕРЕСИ ВИБОРЦІВ І ВІДСТОЮВАТИ  ЇХ  ПРАВА.  АЛЕ ВСЕ Ж СПОДІВАЮСЯ,  ЩО СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МИ ЗРОБИМО ВСЕ ВІД НАС ЗАЛЕЖНЕ, ЩОБ ЖИТТЯ В СЕЛИЩІ СТАЛА КРАЩЕ.

 

 ОТЖЕ, ПІДІБ'ЄМО ПІДСУМКИ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОТЯГОМ 2016 РОКУ.  Я,  ЯК СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА  ПРАГНУ ОРГАНІЗОВУВАТИ РОБОТУ ТАК, ЩОБ ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ ( А ЦЕ ВИКОНКОМ, КОМІСІЇ ПРИ ВИКОНКОМІ) ПРАЦЮВАЛИ ЕФЕКТИВНО, ДІЯЛИ ПОСЛІДОВНО В МЕЖАХ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ, ЗАБЕЗПЕЧУВАЛИ ВИКОНАННЯ ПРИЙНЯТИХ СЕСІЄЮ ТА ВИКОНКОМОМ РІШЕНЬ.

 

 КОЖНА ЛЮДИНА, ПРИХОДЯЧИ НА ТАКУ ВІДПОВІДАЛЬНУ ПОСАДУ, ПРИНОСИТЬ  СВОЄ БАЧЕННЯ ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ, СВОЇ ІДЕЇ І ПЛАНИ ЩОДО РОЗВИТКУ СЕЛИЩА. АЛЕ В ПРОЦЕСІ РОБОТИ Я ПРИЙШОВ ДО ВИСНОВКУ, ЩО В НАШОМУ СЕЛИЩІ Є СИЛИ, ЗДАТНІ ДОПОМОГТИ  НАМ  У  РОБОТІ, НА ЯКІ МОЖНА СПЕРТИСЯ. АЛЕ Є Й ТАКІ, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ, ВІДВОЛІКАЮТЬ ВІД ВИКОНАННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЗАВДАНЬ. ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО БЕЗ КОМАНДИ ОДНОДУМЦІВ НЕМОЖЛИВО ДОСЯГТИ БАЖАНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У БУДЬ-ЯКІЙ СПРАВІ.

 

 ХОЧУ СКАЗАТИ, ЩО СЕЛИЩНА РАДА РАЗОМ З ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ, ВИКОНАВЧИМ КОМІТЕТОМ, КВАРТАЛЬНИМИ, СТАРШИМИ БУДИНКІВ ПРАЦЮВАВ НАПРУЖЕНО, ДОКЛАДАЮЧИ МАКСИМУМ ЗУСИЛЬ ДЛЯ РІШЕНЬ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ НАШОГО СЕЛИЩА. КОЖЕН З НАС РОБИВ ВСЕ, ЩОБ ЖИТЕЛІ ЯКИМІВКИ ЯКОМОГА МЕНШЕ ВІДЧУВАЛИ НА СОБІ ВСІ ТІ НЕГАТИВНІ ЯВИЩА І НЕЗРУЧНОСТІ, ЯКИМИ ВРАЖЕНЕ НАША ДАРЖАВА.  НА ЖАЛЬ, БЮДЖЕТ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НЕ ДАЄ МОЖЛИВОСТІ ЗРОБИТИ ВСЕ ШВИДКО І В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ. А ВИ ПРЕКРАСНО ЗНАЄТЕ, СКІЛЬКИ ПРОБЛЕМ НАЗРІЛО: СТАН ДОРІГ, ВОДОГОНУ, КАНАЛІЗАЦІЇ...

 

  І БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДО ЗВІТУ. ОСНОВНИМИ КЕРІВНИМИ ДОКУМЕНТАМИ ДІЯЛЬНОСТІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Є ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ», КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ, ПОСТАНОВИ КМУ, УКАЗИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА ІНШІ НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ. ГОВОРЯЧИ ПРО РОБОТУ ВИКОНКОМУ СЛІД ЗАЗНАЧИТИ, ЩО МИ ВИКОНУВАЛИ І ВИКОНУЄМО ЯК ВЛАСНІ, ТАК І ДЕЛЕГОВАНІ ДЕРЖАВОЮ ПОВНОВАЖЕННЯ.

 НА ПОЧАТКУ СВОГО ЗВІТУ ЗУПИНЮСЯ НА ОРГАНІЗАЦІЙНІЙ РОБОТІ ВИКОНКОМУ ТА РАДИ В ЦІЛОМУ. ВАЖЛИВИЙ ЕТАП У РОБОТІ – ЦЕ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ.  ЩОРІЧНО НА ОСТАННЬОМУ ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ І НА ОСТАННІЙ СЕСІЇ ЗАТВЕРДЖУЮТЬСЯ ПЛАНИ РОБОТИ НА МАЙБУТНІЙ РІК. ЗАХОДИ, ЗАКЛАДЕНІ В НИХ, СПРЯМОВАНІ НА ПОСЛІДОВНЕ ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ЩОДО СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СЕЛИЩА. АЛЕ ВСІ МИ ЗНАЄМО, ЩО ПЛАН – ЦЕ НЕ ДОГМА, ТОМУ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ВНОСИМО В НЬОГО ЗМІНИ І ДОПОВНЕННЯ, КОРИГУЄМО З УРАХУВАННЯМ СИТУАЦІЇ. ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ПИТАНЬ ДО ЗАСІДАНЬ ВИКОНКОМУ З БАГАТЬОХ  ПИТАНЬ СТВОРЮЮТЬСЯ  РОБОЧІ ГРУПИ, ДО СКЛАДУ ЯКИХ ВКЛЮЧАЮТЬСЯ І ПРАЦІВНИКИ АПАРАТУ, І ЧЛЕНИ ВИКОНКОМУ, І ЗА НЕОБХІДНОСТІ – ПРЕДСТАВНИКИ СЛУЖБ РАЙОНУ.

ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ» ТА З РЕГЛАМЕНТОМ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ПРОВОДЯТЬСЯ НЕ РІДШЕ ОДНОГО РАЗУ НА МІСЯЦЬ, А СЕСІЇ – НЕ МЕНШЕ ЧОТИРЬОХ РАЗІВ НА РІК.

У 2016 РОЦІ БУЛО ПРОВЕДЕНО 14 ЗАСІДАНЬ ВИКОНКОМУ, ПРИЙНЯТО 168 РІШЕНЬ. ОСНОВНА КІЛЬКІСТЬ РІШЕНЬ ВИКОНКОМУ ПРИЙНЯТО З ТАКИХ ПИТАНЬ:

• ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО І РЕКОНСТРУКЦІЮ

• ПОСТАНОВКА НА КВАРТИРНИЙ ОБЛІК

• ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД БАТЬКІВСЬКОЇ ОПЛАТИ

• ПРИСВОЄННЯ ПОШТОВОЇ АДРЕСИ

• ДОЗВІЛ НА СПИЛЮВАННЯ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ

• ПИТАННЯ ОПІКИ І ПІКЛУВАННЯ

ГОЛОВНИМИ ВИДАМИ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БУЛИ І ЗАЛИШАЮТЬСЯ:

- ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ РОБОТИ ВСІХ ЖИТТЄВОВАЖЛИВИХ ОБ'ЄКТІВ, У ТОМУ ЧИСЛІ ДИТЯЧИХ ДОШКІЛЬНИХ УСТАНОВ;

- ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ;

- СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ,ЯКІ  КОРИСТУЮТЬСЯ ПІЛЬГАМИ І НАЛЕЖАТЬ ДО СОЦІАЛЬНО-НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ;

- ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКОНКОМУ ТА ПРАЦІВНИКІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАНЬ ВИКОНКОМУ, КОНТРОЛЮ ЗА ПРИЙНЯТИМИ РІШЕННЯМИ, ВИДАЧА ДОВІДОК, ПЕРЕВІРКА ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИХ УМОВ ГРОМАДЯН СЕЛИЩА, РОБОТА ІЗ ЗАЯВАМИ І СКАРГАМИ ГРОМАДЯН;

- ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ З БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ СЕЛИЩА.

ЗА 2016р. СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ ВИДАНО 7452 ДОВІДКИ.

У 2016р. РІШЕННЯМ ВИКОНКОМУ БУЛИ ЗВІЛЬНЕНІ ВІД БАТЬКІВСЬКОЇ ОПЛАТИ 25 СІМЕЙ (БАГАТОДІТНИХ)  ТА ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРОЗВІЛЬНЕННЯ ВІД БАТЬКІВСЬКОЇ СПЛАТИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ (АТО).

НАДАНО ЖИТЛО ДВОМ ГРОМАДЯНАМ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, А САМЕ: БУГАЄНКО Г.В., СИНЬКОВУ С.А.,  ТАКОЖ БУЛО НАДАНО ЖИТЛО КАРДАШОВІЙ Г.К.  ПО ВУЛ. Б ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗАМІСТЬ АВАРІЙНОЇ КВАРТИРИ ПО ВУЛ. МОЛОДИХ ПАТРІОТІВ, 11.

 ПІДПРИЄМСТВАМИ І ОРГАНІЗАЦІЯМИ СЕЛИЩА, ПРИВАТНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВСЬОГО НА 01.01.2017 р. УКЛАДЕНО З СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ 65 ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З НИХ У 2016 РОЦІ УКЛАДЕНО 2 ДОГОВОРИ : -ГР. БАРІКЯНОМ С.К. ТА ГР. ПАНКОВЕЦ Н.В. ТА гр.БЕЛИЦКИМ А. В.

ПИТАННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ПОСТІЙНО ПЕРЕБУВАЮТЬ У ПОЛІ ЗОРУ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ. ВСІ ПИТАННЯ ПОПЕРЕДНЬО ОБГОВОРЮЮТЬСЯ НА ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЯХ, І ТІЛЬКИ ПОТІМ ВИНОСИТЬСЯ НА ЗАТВЕРДЖЕННЯ СЕСІЄЮ.

СПЕЦІАЛІСТАМИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОСТІЙНО ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ІЗ СУБ'ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ, ПРАВА ОРЕНДИ НА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, ЯКІ ВОНИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ СМТ. ЯКИМІВКА, ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ.

 НА ЖАЛЬ, ПІШОВ 2016 РІК, СУТТЄВО НЕ ЗМІНИВ ПИТАННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА В НАШОМУ СЕЛИЩІ. МАЙЖЕ ЗАКІНЧЕНИЙ БУДІВНИЦТВОМ П'ЯТИПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, 85А, ЯКЕ ВЕЛО МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ДО ЦЬОГО ЧАСУ НЕ ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ. ЗАМОРОЖЕНО БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ ПО ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, 72А. ВІДСУТНІСТЬ КОШТІВ В БЮДЖЕТІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ І ВІДСУТНІСТЬ ЯКИХ-НЕБУДЬ СУБВЕНЦІЙ З БОКУ ДЕРЖАВИ УСКЛАДНЮЮТЬ СТАН СПРАВ З ЖИТЛОВОГО ПИТАННЯ. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ НАШИХ ГРОМАДЯН Є ДУЖЕ АКТУАЛЬНИМ, СЬОГОДНІ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ В СЕЛИЩНІЙ РАДІ ЗНАХОДИТЬСЯ 260 СІМЕЙ ТА ОДИНОКИХ ГРОМАДЯН, А ТАК САМО 44 ПОЗАЧЕРГОВИКІВ, ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО РОКУ НА КВАРТИРНИЙ ОБЛІК БУЛО ПОСТАВЛЕНО 10 ОСІБ.   

ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА ТОВАРАМИ ПОВСЯКДЕННОГО ПОПИТУ ПРОБЛЕМ МИ ПРАКТИЧНО НЕ МАЄМО, ЦИМ ДОСИТЬ ТАКИ УСПІШНО СПРАВЛЯЮТЬ НАШІ ПІДПРИЄМЦІ. ОСНОВНИЙ ТОВАРООБІГ, ЦЕ БЛИЗЬКО 70%, СТАНОВИТЬ НЕПРОДОВОЛЬЧА ГРУПА ТОВАРІВ.

ЩОТИЖНЯ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ ОРГАНІЗОВУЮТЬСЯ СІЛЬГОГОСПОДАРСЬКІ ЯРМАРКИ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ОБЛАСТІ.

В РАМКАХ КОМПЕТЕНЦІЇ СЕЛИЩНА РАДА, ЯК І РАНІШЕ, ПРОВОДИТЬ РОБОТУ В НАПРЯМКУ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ, НАДАЮЧИ КОНСУЛЬТАТИВНУ ТА ЮРИДИЧНУ ДОПОМОГУ.

       Якимівська селищна рада в своєї діяльності з питань благоустрою та санітарного стану керується ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" та ЗУ  "Про благоустрій населених пунктів".

        Головними напрямками роботи селищної ради є:

-санітарна очистка території селища від сміття, виконання робі із озеленнення.

- догляд за дорогами та клумбами.

-вуличне освітлення.

-проведення святкових заходів.

-поточний ремонт доріг та тротуарів.

        Як Ви розумієте , виконання  головних напрямків напряму залежить від надходження коштів до бюджету селищної ради.

       За 2016 рік, незважаючи на те, що зроблено досить багато, питання санітарного стану та благоустрою селища є дуже гострою проблемою і потребує докладання великих зусиль та фінансових ресурсів для її вирішення. Заходи, які вживались та вживаються селищною радою та її виконавчим комітетом , є задовільними,  але ще не в повному обсязі відповідають вимогам сьогодення. На заходи з благоустрою у бюджеті селищної ради на 2016 рік було ВИТРАЧЕНО  1 091 754 грн , з них : 436 892 грн. на виготовлення генерального плану смт. Якимівка ТА ПРОВЕДЕННЯ ГЕОДЕЗИЧНИХ РОБІТ, 131 267 грн.- прибирання сміття та викашування газонів.  Для оплати електроенергії – 353837 грн; ремонт доріг – 924505 грн; придбання матеріалів – 51279 грн. Протягом поточного року постійно проводилась робота щодо нагляду за дорожньою мережею селища, використано 924505 грн. на проведення поточного ремонту автодоріг по вул. Центральна, Пушкіна, Широка, Щербини , Комунальна, М Патріотів, Незалежності, 69 778 грн. використано на проведення робіт з нанесенням дорожньої розмітки.  Але на жаль навантаженість спеціалізованих підприємств та відсутність фінансування не дало змоги виконати повний об'єм запланованих робіт вчасно.

          В період росту бур’янів та карантинної рослинності вживаються заходи щодо боротьби з ними. На протязі 2016 року роботи по вулицям селища виконувались спеціалістами ТОВ "Акімжилсервіс" та робітниками з благоустрою від Якимівського РЦЗ. Прибрано було території біля будинку №3 по вул. Меліораторів та перехрестя вулиць Незалежності та Пушкіна від порослі кущів дерези.

         У вересні  селищною радою за допомоги робітників з РЦЗ виконано поточний ремонт автобусних зупинок по вул. Центральній.

      Селищною радою замовлено урни для сміття у кількості 13 шт. з яких 7 вже встановлено на територіях дитячих майданчиків та центрального парку. На протязі півріччя робітниками з благоустрою 12 разів  приходилось ремонтувати лавки по вул. Центральній, на територіях парку та дитячих майданчиків, але виховання нашої молоді на даний час не найвищому рівні.

      В своєму виступі я посилаюсь на людський фактор: люди не бажають сплачувати та прибирати після себе сміття, про що говорити можно багато.  

       На сьогоднішній день санітарний стан селища знаходиться ще в досить занедбаному стані через небажання громадян дотримуватись будь-яких правил складування твердих побутових відходів у зазначених для цього місцях, укладати договір з комунальною службою на вивезення сміття. Таким чином утворюються несанкціоновані сміттєзвалища, з якими селищна рада багато років поспіль веде боротьбу.

       Після проведення весняних толок  та на протязі  року за рахунок бюджетних коштів селищної ради вивезено більше 300 тон сміття, ліквідовано понад 20 стихійних сміттєзвалищ, а громадяни знову влаштовують зі словами "викидав і буду викидати, а спеціалісти селищної ради приберуть як завжди, або викину у більш недоступне місце".

      Крім того, у занедбаному стані перебувають земельні ділянки, що прилягають до подвір’їв громадян.

 

  ПІДПРИЄМСТВАМИ  ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ СЕЛИЩА Є ТОВ «АКИМЖИЛСЕРВИС», ТОВ "ЯКИМТЕПЛОМЕРЕЖА", ТОВ "ЯКИМТЕПЛОСБУТ".  ПРАКТИЧНО ЖОДНЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕ ПРОВОДИЛОСЯ, ДЕ Б НЕ ВИРІШУВАЛИСЬ ПИТАННЯ, ПОВ'ЯЗАНІ З РЕМОНТОМ КОТЕЛЕНЬ, ТЕПЛОМЕРЕЖ, ВОДОПРОВОДІВ, УЗГОДЖЕННЯМ ТАРИФІВ І Т. Д.

 

 

ЯК ВАМ ВІДОМО, ОСНОВНА ЧАСТИНА БЮДЖЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВИТРАЧАЄТЬСЯ НА УТРИМАННЯ НАШИХ ДОШКІЛЬНИХ УСТАНОВ. ЗА 2016 РІК ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНІРОВАННЯ ДНЗ ВИТРАЧЕНО БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА СУМУ    9 603 939        ГРН.

 

 СИЛАМИ  КЗ "СКІФ" ОРГАНІЗОВУВАЛИСЯ І ПРОВОДИЛИСЯ КУЛЬТУРНІ ЗАХОДИ В СВЯТКОВІ ДНІ, А ТАКОЖ НАШИМ СПОРТСМЕНАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЛИ НА ЗМАГАННЯХ РІЗНИХ РІВНЕЙ НАШЕ СЕЛИЩЕ І ОТРИМУВАЛИ ПОЧЕСНІ НАГОРОДИ. МИ ВДЯЧНІ ОРГАНІЗАЦІЯМ, ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМЦЯМ ЗА НАДАНУ ДОПОМОГУ У ПІДГОТОВЦІ  СВЯТ ТА ПРОВЕДЕННІ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ.

 

 У 2016 РОЦІ БЕЗ РЕАГУВАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕ ЗАЛИШИЛОСЯ  НІ ОДНА ЗАЯВА,  ЖОДНА  СКАРГА  ГРОМАДЯН НАШОГО СЕЛИЩА. ПО НИМ БУЛИ ПРИЙНЯТІ ВІДПОВІДНІ РІШЕННЯ. ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО РОКУ БУЛО РОЗГЛЯНУТО 718 ПИСЬМОВИХ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН,

67 ЛЮДИНИ ПОБУВАЛО НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ У ГОЛОВИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ. ОСНОВНА ТЕМАТИКА ЗАЯВ ГРОМАДЯН:

• ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

• ДОЗВІЛ НА РОЗМІЩЕННЯ ОБ'ЄКТІВ БЛАГОУСТРОЮ

• ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО І РЕКОНСТРУКЦІЮ

• ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

• ПОСТАНОВКА НА КВАРТИРНИЙ ОБЛІК

• ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД БАТЬКІВСЬКОЇ ОПЛАТИ

• ПРИСВОЄННЯ ПОШТОВОЇ АДРЕСИ

• ПРОХАННЯ ДОПОМОГТИ У ВИРІШЕННІ КОНФЛІКТНИХ СИТУАЦІЙ З СУСІДАМИ І Т. Д.

 

ПРОТЯГОМ  2016 РОКУ ВЖИВАЛИСЬ ЗАХОДИ ЩОДО ЗМІЦНЕННЯ ЗАКОННОСТІ І ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.  АДІНКОМІСІЄЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУТО ЛИШЕ 6 СПРАВ, ПРИТЯГНУТО ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ  4 ОСОБИ, СТЯГНУТО  357 ГРН. ШТРАФІВ. ЦЕ ЗВИЧАЙНО ЗОВСІМ НЕЗНАЧНА СУМА НАДХОДЖЕНЬ ДО БЮДЖЕТУ. В  ЦЬОМУ  НАПРЯМКУ АДМІНКОМІСІЇ ТА  ДІЛЬНИЧНИМ ІНСПЕТОРАМ ПОЛІЦІЇ  ПОТРІБНО БІЛЬШ ДЕТЕЛЬНІШЕ      ПРАЦЮВАТИ, АДЖЕ ЦЕ ДОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТУ, ТИМ БІЛЬШЕ ІЗ БЛАГОУСТРОЄМ СЕЛИЩА НЕ ВСЕ ГАРАЗД.

 

З 04 КВІТНЯ 2016 РОКУ НАБРАЛА ЧИННОСТІ ПОСТАНОВА КМУ ВІД 02.03.2016 №207,  ЩО ВСТАНОВЛЮЄ НОВІ ПРАВИЛА РЕЄСТРАЦІЇ  МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН. ФУНКЦІЮ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ПОКЛАДЕНО НА ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. ЗА 2016 РІК БУЛО ЗАРЕЄСТРОВАНО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ 649 ГРОМАДЯН ТА ЗНЯТО З РЕЄСТРАЦІЇ 354 ГРОМАДЯНА.

 

 ПІДВОДЯЧИ ПІДСУМОК СВОГО ВИСТУПУ, ХОЧУ ЗАЗНАЧИТИ, ЩО ВСЕ, ЩО Б НЕ РОБИЛОСЯ, РОБИТЬСЯ НА БЛАГО НАШОГО НАСЕЛЕННЯ, НАШИХ ЛЮДЕЙ, СПОДІВАЮСЯ, ЩО ТАК БУДЕ І ДАЛІ. СПОДІВАЮСЯ, ЩО ВИ СПРИЙМЕТЕ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ НЕ ПРОСТО ЯК МІЙ ОСОБИСТИЙ ЗВІТ, А ЯК КОРОТКИЙ АНАЛІЗ РОБОТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ В ЦІЛОМУ. І В ОБГОВОРЕННІ ЗВІТУ ВНЕСЕНО КОНКРЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ У ПОДАЛЬШОМУ.

Я ВДЯЧНИЙ ВСІМ АКТИВНИМ АКИМОВЦАМ, ЯКІ МОЖУТЬ ОЦІНИТИ НАШІ РЕАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ І СТАВЛЯТЬ ПЕРЕД НАМИ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИМІ ЗАВДАННЯ.

ВВАЖАЮ, ЩО РОБОТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛІД ВИЗНАТИ ЗАДОВІЛЬНОЮ. І СПОДІВАЮСЯ, ЩО ВИ, ДЕПУТАТИ ЯКИМІВСЬКОГО СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЧЛЕНИ ВИКОНКОМУ І В ПОДАЛЬШІЙ РОБОТІ БУДЕТЕ НАДІЙНИМИ ПОМІЧНИКАМИ, БУДЕТЕ НЕБАЙДУЖІ ДО ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ І ДУМАТИ ПРО ПОЛІПШЕННЯ ЇХ ДОБРОБУТУ.