НАЛАШТОВАНІ ПРАЦЮВАТИ І РОБИТИ ЦЕ ВПЕВНЕНО
![](/_nw/2/98537846.jpg)
На днях, депутат селищної ради В.Д.Цап, враховуючи звернення своїх виборців, вніс пропозицію підготувати на розгляд наступного пленарного засідання третьої сесії сьомого скликання питання про заміну водопроводу по вул.Квіткова у селещі. Дане питання та багато інших, будуть детально вивчені під час засідань постійних депутатських комісій.
НЕСПОДІВАНИЙ "ФОРС-МАЖОР"
![](/_nw/2/s42913394.jpg)
У п’ятницю, вже наприкінці робочого дня в кабінеті голови селищної ради Якимівської ОТГ відбулася екстрена нарада у зв’язку із можливим відключенням централізованого опалення в Якимівці.
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
![](/_nw/2/s56315103.jpg)
Питання життєдіяльності Якимівської ОТГ вірішувалися на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося другого лютого під головуванням селищного голови В.М.Громихіної.