Головне меню

Авторизація


Архів записів

Партнери

Громадська організація "За розвиток Якимівського району"


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

НАЛАШТОВАНІ ПРАЦЮВАТИ І РОБИТИ ЦЕ ВПЕВНЕНОНа днях, депутат селищної ради В.Д.Цап,  враховуючи звернення своїх виборців, вніс пропозицію підготувати на розгляд наступного пленарного засідання третьої сесії сьомого скликання питання про заміну водопроводу по вул.Квіткова у селещі. Дане питання та багато інших, будуть детально вивчені під час засідань постійних депутатських комісій.

 

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯННа першому пленарному засіданні третьої сесії Якимівської селищної ради розглядалася  заява громадянки Науменко Оксани Анатоліївни, яка на цьому тижні ще раз завітала до селищної ради. Вона звернулася з питанням про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території с. Розівка, вул. Заводська, 65.

 

НЕСПОДІВАНИЙ "ФОРС-МАЖОР"У п’ятницю, вже наприкінці робочого дня в кабінеті голови селищної ради Якимівської ОТГ відбулася екстрена нарада у зв’язку із можливим відключенням централізованого опалення в Якимівці.
 

 

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУПитання життєдіяльності Якимівської ОТГ вірішувалися на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося другого лютого під головуванням селищного голови В.М.Громихіної.